Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar bı şey sorcam yumurtlama haftasında bel ağrısı ve akıntı olur mu ara ara da kasik ağrım oluyor ben her akşam ilişkiye giricem artık da bugün adetimin 13. Günü sanki adet olacakmisim gibi hissediyorum

Keşke yöntemini bilsem her çocuk isteği olana söylesem 🤦🏻‍♀️😮‍💨 bu zamana kadar çatlama dönemlerinde ilişkiyi sıklaştırdım diğer günler kocamın yüzüne bakmadım 🤣🤣 bu ay benim yöntemlerime göre ilerleyelim dedi 🤣🤣🤣adet bitiminden beri bir dolu bir boş ilerliyoruz sonuç olarak bilmiyorum nolur 😅
Kesinlikle katılıyorum ben de aynısını yaptım(yavruma bisi olur sıkıntı olur diye 😂) adetim de düzenli 28 gunde bir regl oluyor diye. Temmuzda bıraktım bende rast gele bakmıyorum ama bir kere ovulasyon testi alacağım denemek için 😂

atarım atarım sende 🌸
Yaptım bile bembeyaz 🤦‍♀️
IMG_5732.jpeg

Kesinlikle katılıyorum ben de aynısını yaptım(yavruma bisi olur sıkıntı olur diye 😂) adetim de düzenli 28 gunde bir regl oluyor diye. Temmuzda bıraktım bende rast gele bakmıyorum ama bir kere ovulasyon testi alacağım denemek için 😂
Keşke bende deneyebilsem ovitrelleden sonra bile ilişki robotik geliyo ovü testinde daha beter olurum.

Son derece haklılar çok okudum burda artimedin sahte pozitif çıkardığını🤦🏻‍♀️
Ama olma ihtimali varmı ben hayatımda daha önce hiç yaşamadığım bi kasık ağrısı yaşıyorum şuan ağlatacak derecede canım okadar çok acıyoki belime bacaklarıma heryerime vuruyo ağrı

Kızlar bı şey sorcam yumurtlama haftasında bel ağrısı ve akıntı olur mu ara ara da kasik ağrım oluyor ben her akşam ilişkiye giricem artık da bugün adetimin 13. Günü sanki adet olacakmisim gibi hissediyorum
Kuzu iki gündür bende de akıntı var , senle aynıyız bugün benimde 13.gün :)

X