Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Çatlatma iğnesi olduğum dönem benimde 8. Günde hep negatif gördüm sonra negatif devam etti. Bence var gibi ama sen yarın sabahta bence bir erken gebelik yap eğer yine böyle çıkarsa sonra ki gün kan verirsin 🌸
Bu da erken gebelik,aslinda tecrubesiz biri değilim ama aşılama ilk kez yaptırdım. Ve ilk düşen bebeğimde ki bütün belirtilerim olduğundan ve gerçekten 7.gunden catlatma ignesi etkisi geçtiği için cok tereddüt ettim.
Yarin sabah tekrar yapip cuma saglik ocaginda kan versem🙄 öğleden sonra çıkıyor nasilsa

Bu da erken gebelik,aslinda tecrubesiz biri değilim ama aşılama ilk kez yaptırdım. Ve ilk düşen bebeğimde ki bütün belirtilerim olduğundan ve gerçekten 7.gunden catlatma ignesi etkisi geçtiği için cok tereddüt ettim.
Yarin sabah tekrar yapip cuma saglik ocaginda kan versem🙄 öğleden sonra çıkıyor nasilsa
Cnm bende kafani karıştırmak istemem ama erken gebelik testi suan ki durumda tehlikeli yani şöyle test.cok.hassas olduğu icin vücudunda kalan betayida algilayabilir veya yeni olusan betadan da haber verebilir. Yani tek bi testle bence anlasilmaz bu testin aynisindan yarin yine yap koyulasma varsa beta yukseliyordur silklesiyorsa belki tekrar koyulur diye beklersin en azindan.. ben iğne vuruldugumda 14.gun bile pozitif gördüm erken gebelikte ylanci pozitifti

Stres çok erkiliyo işte. Gelmez gelmez test yaparsın gelceği tutar. Stres yönetimimiz çok zayıf maalesef. Anneve babada sağlık sorunu yoksa olmamasının en büyük sebebi bu biraz kafamızdan atabilsek patır patır gelecek bebek haberleri topiğimiz çoşacak da yok bacım olmuyor
Size şöyle soyliyim benim ilk evliligimden 2 kızım var eşimin ilk evliliğinden 2 oğlu ve ikiz kızları var ve bunların hepsi normal yolla olan şimdi eşimde bende ortak bir çocuk istiyoruz ben geçen aya kadar doğum kontrol hapı içtim 6 ay önce 3 aylık korunma iğnesi yaptırdım ilk defa bu ay korunmadik bakalım öbür aya nolacak

Cnm bende kafani karıştırmak istemem ama erken gebelik testi suan ki durumda tehlikeli yani şöyle test.cok.hassas olduğu icin vücudunda kalan betayida algilayabilir veya yeni olusan betadan da haber verebilir. Yani tek bi testle bence anlasilmaz bu testin aynisindan yarin yine yap koyulasma varsa beta yukseliyordur silklesiyorsa belki tekrar koyulur diye beklersin en azindan.. ben iğne vuruldugumda 14.gun bile pozitif gördüm erken gebelikte ylanci pozitifti
Normal erken olmayan testte çizgi çıkarttı 🙈
Dedigin gibi yapacağım canim,yarin ve diger sabahta takipleyecegim teşekkür ederim degerli yorumun icin🥰

Bende adet olmayınca lh testi yapayım dedim normale göre bir tık koyu çoktı sanki. Uygulamaya attım %34 çıktı. Ama normalde daha koyu fotodan kaynaklı bir tık silik gözükmüş. Acaba ben yeni mi yumurtluyorum 😂 Allahım sen akıl sağlığımı koru 😂 Candy7777 Candy7777
Eki Görüntüle 3459466
Kafam karıştı😵‍💫 ya ben bu lh testinden pek anlamıyorum şimdiye kadar da hiç kullanmadım sadece ordan burdan duyduklarımla yorum yapıyorum. Takip et yarın nasıl olacaka bakalım

Aşılama 9.gun,benim mutlaka catlatma ignesi oldugumda 7 veya 8.gun negatife dönerdi bugün 9.gündeyim kan versem cok erken biliyorum sabah yine tekrarlasam mi?
9.gunde öğrenen cok kişi olduğu için sormak istedim 🥺

İlk düşüğümde çatlatma ignesiyle 11.gunde öğrenmiştim beta degerim 8 idi.
Çizgi var yarın sabah tekrar yap bakalım koyulaşacak mı. Ben senden pozitif enerji alıyorum hadi bakalım kuzum

Evet bende ilk gebeligimi öyle öğrendim gelişimi durdu benden gitti ama lh kopkoyuydu pikin zirvesiydi yani ve daha damlatir damlatmaz t bende varim diyordu.
Tamam o zaman ben lh yapmaya devam edeyim yarin da yapayim bakalim siliklesecekmi koyulmaya devam mi edecek
Belki gebelik yeni oluşuyorsa o yüzden belki böyle devam ediyor olabilir. Sen devam et bizede at bakalım koyulaşacak mı 🌸

Bekle canım benim kahverengi değil pembe hep böyle başlar akşama koyulasmasi lazım normalde öyle oluyo
Benim direkt kırmızı gelir ay vallahi insan ne düşüneceğini şaşırıyor stres olmak istemiyorum artık valla şu regl tam gelsin meditasyona falan başlayacağım stres ne etti bana 😅

X