Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Canım benim senin acın çok çok taze Rabbim dayanma gücü versin hepimize inşallah

Bari lohusalığın bitmesini bekleseydiler ya çok düşüncesiz bir davranış olmuş. İlk başlarda hemile, küşük bebek gördün mü boğazın düğüm düğüm oluyor ama zamanla azalıyor. Kanayan yara geçmiyor sadece kabuk bağlıyor

Ya kimyasal ya da yerleşme kanaması yaşıyorsun. Kanamanın rengi nasıl çok mu geliyor? İki gün sonra muhakkak aynı yerde tekrar ver takip et canım
Bende bunu 1 saat önce yaptım hayalet var mı kızlar ve regl gününde hamile olsam baya belli olmazmi

Eklentiler

• 1000104400.jpg
    70,4 KB · Görüntüleme: 56
  • 1000104399.jpg
    73,2 KB · Görüntüleme: 58
Ya kimyasal ya da yerleşme kanaması yaşıyorsun. Kanamanın rengi nasıl çok mu geliyor? İki gün sonra muhakkak aynı yerde tekrar ver takip et canım
Yani afedersin bakınca çok gibi ama peçete ile temizleniyor yeni başladı diye mi anlamadım. Birde benim 28 günde bir reglim bugün 30. Gün 14. Gün yumurtlama olsa çok geç değil mi ki 10.40 a 1 2 hafta yazıyor 10 altı da hamile değilsin demiş 10.40 olmamaya çok yakın

Aynen zoruma gitti çok çok acele ediyorlar ya. Birde nişanlarına gidecez off. 10-15 güne nişan yapacaklarmış.

Artmazsa yerleşmedir o artarsa ve sökülür ise kimyasal olmuştur. Sen sakın olmaya çalış sadece.

5 ve üzeri gebeliktir. Sen takip et bakalım azalacak mı çoğalacak mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…