Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bende test yapmamak için kendimi zor tutuyorum şu an hala regl olmadım ama ağrım var sürekli oldun diye WC gidiyorum olsam da şüphe bari bitse umut etmek ne zor

Hsg de başka sorun yoktu vallahi Dr a güveniyorum da sorun ailem erken menopoza girdi yani. 39_40ta bile benim de 30 bitiyo Bende öyle olacaksam azalıyordur artık. Vallahi adet ağrısı yok taştı bulaştı derdi yok tertemizdi ama hsg den sonra ağrılarım cok azaldı benim şükür
Senin yaşında ne var canım ya benim yasim 38 ve ailemde erken menopoz var ablam ve annmde çok şükür benim kızlarım var ama küçük kızım 16 yaşında bu 16 yıl içinde korunmak için haplar iğneler neler neler yaptırdım şimdi istiyorum bu ay denedik bakalım her ne kadar adete 4 gün kala 0.2 ciksada adet olana kadar umudum var ama anlamadığım benim son 1 haftadır nerdeyse geçmeyen baş dönmem var bu supelendiriyodu test verdim yok ama dönmeler hala devam ediyo

Bende test yapmamak için kendimi zor tutuyorum şu an hala regl olmadım ama ağrım var sürekli oldun diye WC gidiyorum olsam da şüphe bari bitse umut etmek ne zor
Yarın ilk idrarla yapabilirsin canım varsa çıkar bir gün kalmış oluyor adetine

Yarın ilk idrarla yapabilirsin canım varsa çıkar bir gün kalmış oluyor adetine
Yarını bekleyemem herhalde ya eşim işe gitti ben ve nefsim başbaşayız 😂
Bedavadan iki testim var evde yumurtlamanın üzerinden 15 gün geçti zaten varsa vardır yoksa regl gelir ilk gün bi yıkılırım

Yarını bekleyemem herhalde ya eşim işe gitti ben ve nefsim başbaşayız 😂
Bedavadan iki testim var evde yumurtlamanın üzerinden 15 gün geçti zaten varsa vardır yoksa regl gelir ilk gün bi yıkılırım
Yaa elinde varsa yapsanaaaaaaa 🫠
Merak içindeyiz 15 gün geçmiş varsa çıkar zaten

Senin yaşında ne var canım ya benim yasim 38 ve ailemde erken menopoz var ablam ve annmde çok şükür benim kızlarım var ama küçük kızım 16 yaşında bu 16 yıl içinde korunmak için haplar iğneler neler neler yaptırdım şimdi istiyorum bu ay denedik bakalım her ne kadar adete 4 gün kala 0.2 ciksada adet olana kadar umudum var ama anlamadığım benim son 1 haftadır nerdeyse geçmeyen baş dönmem var bu supelendiriyodu test verdim yok ama dönmeler hala devam ediyo
Menopoz yaşa bakan Bi durum değil işte Bi sabah uykudan uyanmışsın bir bakmışsın menopoza girivermişsin. Ben yaştan ziyade azalmaya dikkat çekmek istemiştim. 38 yaş şu dönemin şartlarına göre kötü bir yaş değil imkanlar çerçevesinde istediğiniz yaşta hamile kalabilirsiniz. İmkanlar çerçevesinde dediğim de geniş kapsamlı tabi en önemlisi de nasibinde varsa bir şekilde olması sağlıklı bir ablam 42 yaşında sprialine rağmen gebe kaldı. Ben de korunduğum halde gebe kalmıştım. Vs vs yaşa takılmamak lazım. İnşallah dileğimiz gerçek olur güzel haberler alırsınız

Amh bakılması şart kuzum. Adet oluyorsun uag de yumurta görünür zaten. Amh az da olsa menopoza ne zaman gireceğini gösteriyor
İzmir de hem özel hem devlete gittim ama amh isteyen bakan hiç olmadı en son doğum yaptığım ile gidip doğum Dr uma gidecek bana ne yaptın diye 😅😅

X