Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Amin inşallah benim son 2 gün ve acaba regl olacakmiyim diyorum ara ara giren ağrılar sinyal veriyo sanki sonra geciyo ve göğüs ağrım olurdu 1 hafta kala ama şu an hiç ağrı yok biseyler ters gidiyo ama ne gidiyo
Valla insan meraktan duramıyor. Hemen ters gidiyor diye düşünme canım belkide tam olması gerektiği gibi gidiyordur

Peki tepemde klima çalışırken bu ateş normal mi bide ayaklarım buz gibi
IMG_5702.jpeg

Bilemedim valla kuzum. Gecikeceğine birkaç gün erken gelsin ne olacak. Bide bence bir sorun yoksa 7-8 gün gelmesindense 4 günde bitmesi daha iyi. Ben regl olmayı pek sevmiyorum hamileyken ne güzeldi
Hsg de başka sorun yoktu vallahi Dr a güveniyorum da sorun ailem erken menopoza girdi yani. 39_40ta bile benim de 30 bitiyo Bende öyle olacaksam azalıyordur artık. Vallahi adet ağrısı yok taştı bulaştı derdi yok tertemizdi ama hsg den sonra ağrılarım cok azaldı benim şükür

Hsg de başka sorun yoktu vallahi Dr a güveniyorum da sorun ailem erken menopoza girdi yani. 39_40ta bile benim de 30 bitiyo Bende öyle olacaksam azalıyordur artık. Vallahi adet ağrısı yok taştı bulaştı derdi yok tertemizdi ama hsg den sonra ağrılarım cok azaldı benim şükür
Amh falan baktırdın mı? Hormonlar iyise telaşlanmanı gerektiren bir şey yok. Hsgden öyle oluyordur bence

Kuzum benimde böyleydi biliyorsun. Akşama kadar klima altında kendimi yormadan otursam bile ateşim çıkmıştı. Takip et bakalım. Belli olmaz belki geç döllenme oldu. Belki şuan yerleşiyor. Regl de olmadın her şey olabilir ♥️
Aynen bende kaç saattir yatıyorum bide ev buz gibi ayaklarım üşüyor ama ateşim böyle inşallah gebeliktendir amin🙏

X