Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bu detaylara pek hakim değilim ama adet günümün geçtigi 10. Günde adet kanaması geldi. Yerleşme kanaması falan değil dümdüz kanama kıpkırmızı yavaş yavaş progestan iğneyle kahverengiye döndü. Bebeğin yeri güzelmiş iyiymiş çok şükür. Sadece her wcye gittiğimde lekelenme görmek psikolojik olarak etkiliyor.
Kaset testler saniyorum daha güvenli yaa kan ver baksınlar mutlaka. Artık başıma gelince regl olmak, hamileliğin olmadığını kanitlamiyormuş dedim ☺️
Ya bende nisan ayında öyle bir şey yaşadım adet oldum bitti 3-4 gün sonra tekrar kanama yaşadım meğerse hamileymişim ama sonu kimyasal oldu🥲
Senin adına çok sevindim inşallah sağlıkla ilerler kucağına alırsın 🤲🏻❤️
Benimde yine o tarz bi durumum var galiba bakalım nolacak :)

Karışık işler bunlar , öyle mi şöyle mi diye düşünmekten yoruldum kuzum ya. Allahım inşallah nasip eder artık bize 🥹🙏
Valla öyle ya eskiden olsa adetten günler önce milyon tane test yapardım şuan gecikmem olmasına rağmen hiiiçç içimden gelmiyor. Yoruldum bunaldum

Ya bende nisan ayında öyle bir şey yaşadım adet oldum bitti 3-4 gün sonra tekrar kanama yaşadım meğerse hamileymişim ama sonu kimyasal oldu🥲
Senin adına çok sevindim inşallah sağlıkla ilerler kucağına alırsın 🤲🏻❤️
Benimde yine o tarz bi durumum var galiba bakalım nolacak :)
İnşallah senin tekrarlamaz🙏🏻 bakalım hepimiz için güzel sonuçlar gelsin 💖

Valla öyle ya eskiden olsa adetten günler önce milyon tane test yapardım şuan gecikmem olmasına rağmen hiiiçç içimden gelmiyor. Yoruldum bunaldum

Evet zaman geçtikçe insan maalesef ki umutsuzluğa kapılıyor. Bi belirti varmı canım? Yap dicem ama insan üzülüyo istediğini göremeyince. Kaç gün gecikti bi umut dedim kaç kere test yaptım ama sonuç🥹 en azından bi doktora gitsen inşallah benim gibi olmaz bu ay sana. Güzel düşünelim güzel olsun vardır inşalllah bebiş süpriz yapar bize 😍🙏

Evet zaman geçtikçe insan maalesef ki umutsuzluğa kapılıyor. Bi belirti varmı canım? Yap dicem ama insan üzülüyo istediğini göremeyince. Kaç gün gecikti bi umut dedim kaç kere test yaptım ama sonuç🥹 en azından bi doktora gitsen inşallah benim gibi olmaz bu ay sana. Güzel düşünelim güzel olsun vardır inşalllah bebiş süpriz yapar bize 😍🙏
Aynen bir süre sonra umutsuzluğa kapılıyoruz. 4 gün gecikmem var en son salı günü yani 4 gün önce yaptım testi. Belirti var ama pek takmıyorum belirtileri düşününce deli oluyorum. Bence geç yumurtladım

Aynen bir süre sonra umutsuzluğa kapılıyoruz. 4 gün gecikmem var en son salı günü yani 4 gün önce yaptım testi. Belirti var ama pek takmıyorum belirtileri düşününce deli oluyorum. Bence geç yumurtladım

Ozaman bekle kuzum diğer türlü daha sıkıntı bi yapınca arkası kesilmiyor 🤦🏻‍♀️

Bir şey daha soracağım kızlar 🫣
Eğer regl olmasaydım bata 6 gün kalmış olacaktı eğer kan versem gebelik varsa çıkar mı bugün acaba? :)

Kızlar bişey merak ettimm 22sinde adetim leke olarak geldi 24ünde söküldü bugün sökülmeyi sayarsam 3. Lekelenmeden sayarsam 5.günüm ve benim resmen sol kasığımda yumurtlama ağrısı var böyle bişey olabilir mi

Kızlar bişey merak ettimm 22sinde adetim leke olarak geldi 24ünde söküldü bugün sökülmeyi sayarsam 3. Lekelenmeden sayarsam 5.günüm ve benim resmen sol kasığımda yumurtlama ağrısı var böyle bişey olabilir mi
Bu ay bize noluyor anlamadım ya 🥲
Benimde 1 hafta erken geldi adetim, ovülasyon yaptım çift çizgi kopkoyu.
Gebelikten şüpheleniyorum ben, sizde test veya ovülasyon varsa yapın isterseniz.
Adetiniz erken veya geç geldi mi peki?

Dün erken gebelik testi yapmıştım tertemizdi 🥲
Acaba bu kanama başka bir durumdan olabilir mi ya? Yumurtlama yaşıyor olabilir miyim
Canım benimde geçen ay senin durumun gibi oldu. Adetim 4 gün sürdü ve son günü yumurtladım. Adetim bittikten bir gün sonra test yapmıştım koyu çıkmıştı. Erken yumurtlayacağım herhalde dedim ama gitgide silikleşti testim. Zaten adetin 4. Günün14 gün sonra tekrar adet oldum. Neden oldu bilmiyorum ama olabiliyor böyle şeyler

Kızlar ben Ovulasyona yeni başladım ama tam anlayamadım döngüm 25 gün adetten hemen sonra başlamadım 2 gün sonra yaptım silik olduğu için 2 gün bekledim tekrar yaptım çizgi belirmeye basladı. Yani mutlaka her gün ve adet biter bitmez mi baslamak gerekiyor. Ben kaçırmis olabilir miyim yoksa daha olmadı mı. Ben yumurtlamayı döngüsü normal olanlarda regl tarihinden sonra 12-14. Günler diye biliyordum inşallah kacirmamışımdır kafamda deli sorular 😅

Canım benim yumurtlamanın üstünden 14 gün geçti regl bekliyorum ben bu ay için ara lekelenme yaşadım ama mevsimsel sanırım
Kaybı olanlar olarak artık sevinç gözyaşlarının zamanı çok yakın eminimmmm

Mevsimsel mi bilmiyorum ama bu ay benimde çok garipti 19 gün gecikme yaşadım. İnşalah bi an önce gelir canım o zaman 🙏

Ah ağzından bal damlıyor inşallah canım benim çok ihtiyacımız var bunaaa 🥹🙏💖💖💖

X