Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bende adet oldum sanırım dünkü lekelenme biraz daha arttı pembe kırmızı karışık ayırt edemiyorum sökülür bugün heralde tamamen Bat 24 temmuzdu

Kızlar test yaptım ama negatif. Adet de olmadım bu lekelenme neyin nesi ozaman😒🤕
IMG_5683.jpeg

Bilmiyorum çok üzüldüm 3.ayımdı ilaç da kullanıyorum neden olmuyor bilmiyorum
Kuzum benim. Ne kadar üzüldüğünü tahmin edebiliyorum. Hepimiz aynı yollardan geçtik ve maalesef yollarımız taşlarla doluydu. Takıla takıla,düşe kalka ilerlemeye çalıştık. Ama inan her şeyin bir zamanı var. Biz ne kadar çok istersek isteyelim bebişimiz kendi istediği zaman gelecek. O yüzden bize de elimizden duâ etmekten başka bir şey gelmeyecek maalesef. Sen denemeye devam et. Ondan asla vazgeçme,inan bir gün gelip seni bulacak.💐

Kuzum benim. Ne kadar üzüldüğünü tahmin edebiliyorum. Hepimiz aynı yollardan geçtik ve maalesef yollarımız taşlarla doluydu. Takıla takıla,düşe kalka ilerlemeye çalıştık. Ama inan her şeyin bir zamanı var. Biz ne kadar çok istersek isteyelim bebişimiz kendi istediği zaman gelecek. O yüzden bize de elimizden duâ etmekten başka bir şey gelmeyecek maalesef. Sen denemeye devam et. Ondan asla vazgeçme,inan bir gün gelip seni bulacak.💐
Çok teşekkür ederim kabullenmek zor olsada evet farkındayım zamanı var sadece her ay bi ümit ve hayal kırıklığı yıpratıyor yavaştan 🥹 İnşallah hayırlısı olur 🙏🏻

18 Temmuz ilk iki testte (12-15.30) test controlden daha koyu gozukuyor, orada pikiniz var gibi geldi bana.
Pik olduğunu düşündüm ben de ve o gün dahil takip eden 4 günü değerlendirdim ama t çizgisi fazla silikleşmiyor genelde c ile aynı seyrediyor çatlamayı anlamadım çatlamamış olabilir mi yumurta çıkamamış olabilir mi yumurtalıktan bazı aylar yumurta çıkmayabilir yazıyor internette yine de adet olurmuşuz ama içinde yumurta olmazmış bilemiyorum çok kafam karıştı

X