Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar merhaba klomen-femara gibi ilaçlar kullananlar yumurtası büyümediği veya çatlamadığı için mi kullanıyor sadece yoksa uzun süre olmayınca takviye gibi mi kullanılıyor? Ve yeterince büyümüyorsa ovülasyon testinde anlaşılır mıydı yani çift çizgi olması yeterince büyüdüğü anlamına gelir mi?

Allah Allah batı 22 temmuz olan herkeste gecikme var. Bende de gelen giden yok kuzum dün kahverengi lekelenmem oldu adet sandım ama bugün hiçbir şey yok gelmedi. Test yapıp yapmamak konusunda baya kararsızım geçen günki testten sonra baya hayal kırıklığına uğradım. Bir tek kasıklarımda dolgunluk var başka belirti yok ne gebelik ne adet🤷‍♀️
Kahverengi lekelenme belki de yerleşme kanamasıdır neden ümitsizsiniz :)

Kızlar merhaba klomen-femara gibi ilaçlar kullananlar yumurtası büyümediği veya çatlamadığı için mi kullanıyor sadece yoksa uzun süre olmayınca takviye gibi mi kullanılıyor? Ve yeterince büyümüyorsa ovülasyon testinde anlaşılır mıydı yani çift çizgi olması yeterince büyüdüğü anlamına gelir mi?
Tedavilerde uzun süre olmayınca ilk aşama olarak kullanılır. Aslında yumurtalara destek atılıp çatlatılıyor. 3 defa dener doktor, 3 defa çatlatma olmadıysa daha sonra aşılama uygular. O da bir kaç kez olmazsa en son tüp bebek işlemine başlatılır

Şimdilik bir şey demek için erken canım daha 6 günün varmış. Testlerin varsa ikisinden de hergün yapabilirsin bakalım koyulaşacak mı
Ya ovülasyon testlerini biliyorum okuyabiliyorum ama bir tek kendiminkini yorumlayamadım yardımcı okur musunuz
604405D8-BE80-4044-97EB-C8B2B4310FD7.jpeg
604405D8-BE80-4044-97EB-C8B2B4310FD7.jpeg IMG_6629.jpeg IMG_6646.jpeg

Allah Allah batı 22 temmuz olan herkeste gecikme var. Bende de gelen giden yok kuzum dün kahverengi lekelenmem oldu adet sandım ama bugün hiçbir şey yok gelmedi. Test yapıp yapmamak konusunda baya kararsızım geçen günki testten sonra baya hayal kırıklığına uğradım. Bir tek kasıklarımda dolgunluk var başka belirti yok ne gebelik ne adet🤷‍♀️
Canım benim 24 temmuzdu 20 temmuzda kanama geldi adet oldum yani benim döngü normal de 26 idi 22 ye düştü sanırım bundan sonra 22 yi hesaplaşacağım

Candy7777 Candy7777 ben adet oldum maalesef :KK43: yine olmadı, çok yoruldum, çok istiyorum tüm gücüm gitti bitti sanki, göz yaşlarımı tutamıyorum..
Yaaa canım benim ne desem de seni teselli etsem bilmiyorum. Şimdi ağla ama ağlaman bittikten sonra daha güçlü olarak ayağa kalk. Rabbim en güzel vakitte nasip etmiştir inşallah

X