Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ben 5+3teyken görmüştüm ama şöyle soyliyim usgden tam 1 hafta önce kan vermiştim 2000 çıkmıştı sonra tekrar vermedim garanti olsun diye 1 hafta beklemiştim. Beta hcg herkesde farkli artiyor o yuzden haftayı baz almak dogru olmayabilir. Bir de doktora gittiğinizde mutlaka idrara sıkışık olun yoksa karindan zor gorunuyormjs vajinal bakıyorlar. Bu arada masallah saglikla ilerlesin insallah gebeliginiz 🙏
ay bunu gördüğüm iyi oldu. idrara sıkışık olmam gerektiği tamamen aklımdan çıktıı

Eğer geç yumurtlamıyorsan görünür. 14.gün döllenmiş olsa mesela yine görünür gibi 5+1’de. İnşallah hayırlısıyla görürsün canım sağlıkla ilerlesin büyüsün bebişin🥰🥰 Ne güzel heyecanlar vallahi özledim ben de bu heyecanı yaşamayı😍
bilmiyorum artık gidince göreceğizz :KK200: Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah :dua:

Eğer geç yumurtlamıyorsan görünür. 14.gün döllenmiş olsa mesela yine görünür gibi 5+1’de. İnşallah hayırlısıyla görürsün canım sağlıkla ilerlesin büyüsün bebişin🥰🥰 Ne güzel heyecanlar vallahi özledim ben de bu heyecanı yaşamayı😍
eğer o benim konuştuğumuz hareket ettikçe batan kasık ağrım çatlama ise bata 2 gün eken yumurtladıysam
değilse uygulamaya göre bata son 6 gün
kasık ağrım var ama ben belirtiden çıkardım onu artık malum :KK70:

onun dışında benimde belirtim yok , ilk gebelikte de hiç olmamıştı zaten

Canım benim bat bugün. Bir 5 gün önce de olmuştu lekelenme hatırlarsan. Dün de oldu ben adet gelecek sandım ama bugün hiçbir şey yok. Bide dün neden yaptım bilmiyorum lekelenme olunca duphaston içtim bir tane. Belki o kesti adeti diye de düşünmedim değil
Canım ara lekelenme hiç normal değil ama benimde ara kanamam olmuştu hamileymişim anlamamıştm. Tabi güzel sonuçlanmadı ama seninki olumlu geliyor bana😍.
Bu duphaston neden içiyorsunuz anlamadm zararı olmazmı hamilelik düşünüyorken.

Hepinize tekrar merhaba arkadaşlar benim de reglim bugün bitti. İlk defa ovulasyon testi aldım ama hiç bir fikrim yok 😅 Geçen ay korunmadım ve 1 hafta gecikti reglim o yüzden yumurtlamayı hiç kestiremiyorum yarından itibaren ovulasyon yapmaya başlayayım mı yoksa biraz daha bekleyeyim mi bilemedim🤷🏻 Ovulasyonda püf noktalar varsa soylerseniz çok mutlu olurum 🌸Bu ay çok heyecanlıyım ilk kez düzenli deneyeceğim inşallah hepimiz pozitif görürüz 😍

Canım ara lekelenme hiç normal değil ama benimde ara kanamam olmuştu hamileymişim anlamamıştm. Tabi güzel sonuçlanmadı ama seninki olumlu geliyor bana😍.
Duphaston gebelik olursa bebeğin tutunmasını gebelik yoksa regl söktürüyor. Zararı yok kuzum ben hala kullanıyorum günde 1 tane alıyorum

Hepinize tekrar merhaba arkadaşlar benim de reglim bugün bitti. İlk defa ovulasyon testi aldım ama hiç bir fikrim yok 😅 Geçen ay korunmadım ve 1 hafta gecikti reglim o yüzden yumurtlamayı hiç kestiremiyorum yarından itibaren ovulasyon yapmaya başlayayım mı yoksa biraz daha bekleyeyim mi bilemedim🤷🏻 Ovulasyonda püf noktalar varsa soylerseniz çok mutlu olurum 🌸Bu ay çok heyecanlıyım ilk kez düzenli deneyeceğim inşallah hepimiz pozitif görürüz 😍
Reglinden 3-4 gün sonra başla kuzum. Her gün aynı saatte yapmalısın ilk idrarla yapmamalısın. Testi yapmadan 2 saat önce sıvı alımını bırakmalısın. Pik görene kadar devam.

eğer o benim konuştuğumuz hareket ettikçe batan kasık ağrım çatlama ise bata 2 gün eken yumurtladıysam
değilse uygulamaya göre bata son 6 gün
kasık ağrım var ama ben belirtiden çıkardım onu artık malum :KK70:

onun dışında benimde belirtim yok , ilk gebelikte de hiç olmamıştı zaten
Yanlışlıkla mı beni etiketledin acaba😄 Sen yazmışken söyleyim benim de hiç belirtim yok😂

Hamileliğinizi öğrenmeden önce mi kullanmaya başlamıştınız? Kimyasal gecirdigim icin yine tutunmayacak korkusu var benimde icimde 🥲
Evet reglim gelmeden 5 6 gün önce başladım. Doktorun onayı ile. 12 saat arayla günde iki kez al dedi. 4 gün öyle kullandım. Sonra bıraktım. Öğrendikten sonra da günde 1 kere almaya devam ettim

Sadece peçeteye bir kere geldi iki seferde de.
Tam tersi duphaston bebeğin tutunmasına yardımcı oluyor progestan içerdiği için. Yumurtlamadan sonra içmeye başlanıyor eğer gebelik varsa tutunmasına, gebelik yoksa da zamanın da adet olmanı sağlıyor. Düşük tehlikesinde de çoğu doktor duphaston veriyor

Canım yeşil çayın gebelik şansını artırdığını okumuştum. Gebelikte önerilmiyor fakat gebeliğe hazırlıkta hem erkekte hem kadında işe yarıyor diye biliyorum
Bir sitede dediğin gibi yazıyor canım ama şimdi bir sitede okudum canım folik asit emilimini azalttığı için önerilmiyormuş.

X