Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

ya ben dün akşam verdim kan ama net ölçüm yapmadı 1000> yazıyordu. regle göre de 5+1 deyim
Yumurtlaman adetin kaçıncı günü olmuştu canım? Döllenmenin üzerinden ortalama 3 hafta filan geçtiyse görünür diye düşünüyorum. Keşke tam değer yazsalar yahu 1000’den büyük de kaç yani🤦🏼‍♀️

benim ilk gebeliğimde regle göre 6+1 iken ultrasonda 4+1 haftalık kese idi , yani 4+1 bile gözükebiliyor kese , kalbi için gittiğimizde de 7+3 tü regle göre ama arayı biraz kapamış ultrasona göre bu sefer 6+1 olmuştu bizimki baştan geç gelişmişti , kalbi duyuldu çok yavaş sonra durdu hala ağlıyorum :KK43:

işte tam net bilmiyorum betayı 1000 üstü ama kaç 5000 mi 6000 mi orası meçhull
Yani ya ben dün onun için sormuştum aslında sağlık ocağında mı verdiniz kanı diye. Yanlış bilgi vermek istemem ama sağlık ocağında verilince 1000 üstünü göstermiyor diye okumuştum. Garip geldi acilde verip tam değer göstermemesi.

Yumurtlaman adetin kaçıncı günü olmuştu canım? Döllenmenin üzerinden ortalama 3 hafta filan geçtiyse görünür diye düşünüyorum. Keşke tam değer yazsalar yahu 1000’den büyük de kaç yani🤦🏼‍♀️
hiç yumurtlama takibi yapmadım ama regl bitince hemen ilişkiye girdik. sonra da reglin 14. günü girdik.

evet di mi yaa her yere gelişmiş cihazlardan koysalar keşke

Yani ya ben dün onun için sormuştum aslında sağlık ocağında mı verdiniz kanı diye. Yanlış bilgi vermek istemem ama sağlık ocağında verilince 1000 üstünü göstermiyor diye okumuştum. Garip geldi acilde verip tam değer göstermemesi.
evet işte normal devlet hastanesinde verdim bilerek göstersin diyee

hayır ya keseyi 4+3 te bile gören oluyor tamamen döllenme ve tutunmayla alakalııı
sağlıkla gözükür inşallah
İnşallah. Demek ki gerçekten döllenmeyle alakalı oluyor ♥️🙏🏻
haftaya pazartesi görürsün canım ben 5+2 de görmüştüm hemde karından hakkında hayırlısı sağlıkla ilerlesin 🙏
Beta değerine göre oluyor sanırım
canım benim martta kürtajla sonlanan gebeliğimde beta 1714 çıktığında rahim iç zarı çok kalın kese oluşumu başlamış demişti. 2 gün sonra 3124 çıktığında sadece kese görünmüştü 10 gün sonra kalp atışları duyulur demişti. Dediği zaman gittiğimde kalp atışlarını duymuştum
Anladım canım çok teşekkür ederim. Beta değerine göre görünüyor o zaman Allah'ın izniyle pazartesi görünür diye tahmin ediyorum. Değerim 2 katından fazla artarsa Perşembe cuma da görünür o zaman

evet işte normal devlet hastanesinde verdim bilerek göstersin diyee
ya direk böyle net değer vermemeleri aşırı saçma geliyor bana keşke yazsaydı ben özelde vermiştim bir kaç kez de aile hekimliğinde hepsi sayısal net değerdi , istersen aile hekimliğinde ver

ya direk böyle net değer vermemeleri aşırı saçma geliyor bana keşke yazsaydı ben özelde vermiştim bir kaç kez de aile hekimliğinde hepsi sayısal net değerdi , istersen aile hekimliğinde ver
Çalıştığım için de şimdi zırt pırt izin almak istemiyorum. Zaten bu hafta hastaneye gidicem inşallah güzelce görürüm

Kızlar bir şey sorucam benim beta 411 di ya cuma 1644 gibi olacak Allah nasip ederse. Ama tam 4+4 oluyor. Ama genelde 5. 6. haftalarda falan görünmüş. Sizce erken mi? @mayaada
Ben 5+3teyken görmüştüm ama şöyle soyliyim usgden tam 1 hafta önce kan vermiştim 2000 çıkmıştı sonra tekrar vermedim garanti olsun diye 1 hafta beklemiştim. Beta hcg herkesde farkli artiyor o yuzden haftayı baz almak dogru olmayabilir. Bir de doktora gittiğinizde mutlaka idrara sıkışık olun yoksa karindan zor gorunuyormjs vajinal bakıyorlar. Bu arada masallah saglikla ilerlesin insallah gebeliginiz 🙏

İnşallah. Demek ki gerçekten döllenmeyle alakalı oluyor ♥️🙏🏻

Beta değerine göre oluyor sanırım

Anladım canım çok teşekkür ederim. Beta değerine göre görünüyor o zaman Allah'ın izniyle pazartesi görünür diye tahmin ediyorum. Değerim 2 katından fazla artarsa Perşembe cuma da görünür o zaman
canım ilk betam 179 du tam bir hafta sonra gitmiştim gerci benim sağlıkla ilerlemedi kalbi duyamadım nasip ama dediğim gibi 4+5 den sonra çogu kişi keseyi görüyor

Ben 5+3teyken görmüştüm ama şöyle soyliyim usgden tam 1 hafta önce kan vermiştim 2000 çıkmıştı sonra tekrar vermedim garanti olsun diye 1 hafta beklemiştim. Beta hcg herkesde farkli artiyor o yuzden haftayı baz almak dogru olmayabilir. Bir de doktora gittiğinizde mutlaka idrara sıkışık olun yoksa karindan zor gorunuyormjs vajinal bakıyorlar. Bu arada masallah saglikla ilerlesin insallah gebeliginiz 🙏
Doktorum belirtti idrara sıkışık olarak geldiğimde vajinal değil de karından bakanileceğini söylemişti. Çok teşekkür ederim 🤍

hiç yumurtlama takibi yapmadım ama regl bitince hemen ilişkiye girdik. sonra da reglin 14. günü girdik.

evet di mi yaa her yere gelişmiş cihazlardan koysalar keşke
Eğer geç yumurtlamıyorsan görünür. 14.gün döllenmiş olsa mesela yine görünür gibi 5+1’de. İnşallah hayırlısıyla görürsün canım sağlıkla ilerlesin büyüsün bebişin🥰🥰 Ne güzel heyecanlar vallahi özledim ben de bu heyecanı yaşamayı😍

X