Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bak burda
Fotosunu attığım testi tabiki idrara batırdım. Ama içime bir kuşku düştü acaba test hatalı mı diye sonra başka bir tanesini suya batırdım ve şuna bakar mısın şüphelerimde haklıymışım test suya bile silik çizgi çıkardı güvenmiyordum zaten buna. Sövdüm resmen bu testi kim yapıyorsa ona insanların hayalleriyle oynuyorlar
Üstteki idrara ile yapılan
Alttaki su ile yapılan testEki Görüntüle 3454153

Eklentiler

• 20240722_134845.jpg
    20240722_134845.jpg
    74,8 KB · Görüntüleme: 35
Benim kızlarım var 2 tane ama ilk evliligimden çok küçüktüm onlar doğduğunda 2 yıldır ikinci baharimi yaptım bu ay korunmadik ovulasyon yaptım ama çok heycanliyim küçük kızım 16 yaşında şimdi olmaz diye endiseliyim
küçük kızından sonra baya zaman olmuş ama bu işler nasip hiç belli olmuyor ki bide daha yeni korunmayı bırakmışsın olur bence iki kızın var vucudun hamilelik gecirmiş sonucta bu ay olmasa bile yakın zamanda guzel haberi alırsın İnş.🙏

Canım benim bat bugün. Bir 5 gün önce de olmuştu lekelenme hatırlarsan. Dün de oldu ben adet gelecek sandım ama bugün hiçbir şey yok. Bide dün neden yaptım bilmiyorum lekelenme olunca duphaston içtim bir tane. Belki o kesti adeti diye de düşünmedim değil
regl olmazsan sabah test bekliyoruz senden inşallah pozitifi görürsün genelde topik acanların cogu hamile kalıyor 🙏

küçük kızından sonra baya zaman olmuş ama bu işler nasip hiç belli olmuyor ki bide daha yeni korunmayı bırakmışsın olur bence iki kızın var vucudun hamilelik gecirmiş sonucta bu ay olmasa bile yakın zamanda guzel haberi alırsın İnş.🙏
Ay inşallah çok istiyorum 38 yaindayim endişem yaştan dolayı aslında

X