Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Durduk yere test yapasım geldi 😂 geçen hafta kanda negatifi görmeme rağmen içimden test yapmak geliyor eve giderken alayımda yapayım bari 😂 Candy7777 Candy7777 ParlayanGece ParlayanGece
Ahahaa o his bende de oluyor arada. Yap gitsin canım ne olacak. Belki pozitifdir yaparsan buraya da at. Ama baştan söylüyorum görmezsem görmedim derim bazıları gibi çizgi görmedim diye iki yüzlü demezsin değil mi😊

Ahahaa o his bende de oluyor arada. Yap gitsin canım ne olacak. Belki pozitifdir yaparsan buraya da at. Ama baştan söylüyorum görmezsem görmedim derim bazıları gibi çizgi görmedim diye iki yüzlü demezsin değil mi😊
Ahahhahahaha ay yok hiç takılmam öyle şeylere 😂 diyip seninle kavga etmeye başlar mısın testi atınca 😂😂😂😂😂😂

Herkese merhaba kızlar benim yumurtlama dönemim beyaz akıntım var oradan tahmin ediyorum test kullanmıyorum ama bu ay kasıklarımda ağrı var ve sol kasığımda pıt pıt birşey atıyor sanki acaba yumurta çatladığı için falan olabilir mi daha önce yaşayan var mı
Candy7777 Candy7777 ParlayanGece ParlayanGece

Ayy kızlar ya kimyasaldan sonra bugün 20.gün ben hala yumurtlamada piki göremedim. 2 gündür yumurta akı kıvamında akıntım var yoğun da üstelik. Nedir acaba anlam veremedim.

Herkese merhaba kızlar benim yumurtlama dönemim beyaz akıntım var oradan tahmin ediyorum test kullanmıyorum ama bu ay kasıklarımda ağrı var ve sol kasığımda pıt pıt birşey atıyor sanki acaba yumurta çatladığı için falan olabilir mi daha önce yaşayan var mı
Candy7777 Candy7777 ParlayanGece ParlayanGece
Valla kuzum bende yaşıyordum onu ama ne anlama geldiğini bilmiyorum

canım senin kac günün var yaşadıgın yerleşme olabilir

Kızlar bu ay ilk defa ovulasyon testi yapmaya karar verdim ama bilgim de yok. Bugün reglimin 8. Günü döngüm 7 gün sürüyor bugün ovulasyon testi yaptım yumurtlama yakın mı sizce?

Eklentiler

• IMG_2988.jpeg
    IMG_2988.jpeg
    27,1 KB · Görüntüleme: 11
X