Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bendede bugün beyaz akıntı geliyo hemde baya yoğun geldi benim 6 gün var bata benimkide yerleşme olabilirmi o zaman ve alt karın bölgesinde ağrı var
canım akıntı degil de pembemsi leke yada kahverengi leke gibi hani adet başlamadan gelen akıntıyla karışık leke oluyor ya o yerleşme kanaması olarak geciyor seninki normal akıntı bazı dönemlerde yogun gelebilir hamilelikte te yogun akıntılar olur daha günün varmış bekleyip görmek lazım🙏

canım akıntı degil de pembemsi leke yada kahverengi leke gibi hani adet başlamadan gelen akıntıyla karışık leke oluyor ya o yerleşme kanaması olarak geciyor seninki normal akıntı bazı dönemlerde yogun gelebilir hamilelikte te yogun akıntılar olur daha günün varmış bekleyip görmek lazım🙏
Ah ah son 6 gün bata gecmiyo aile hekimiyle görüştüm Perşembe günü gel kan alalım dedi bata 3 gün kala geç döllenme değilse çıkar dedi

Eklentiler

• IMG_2988.jpeg
    IMG_2988.jpeg
    27,1 KB · Görüntüleme: 11
evet bata yaklaşınca son günler gecmek bilmiyor malesef bu ay bişey kullandınmı yoksa normal deneme sürecindemisin
Benim kızlarım var 2 tane ama ilk evliligimden çok küçüktüm onlar doğduğunda 2 yıldır ikinci baharimi yaptım bu ay korunmadik ovulasyon yaptım ama çok heycanliyim küçük kızım 16 yaşında şimdi olmaz diye endiseliyim

canım senin kac günün var yaşadıgın yerleşme olabilir
Canım benim bat bugün. Bir 5 gün önce de olmuştu lekelenme hatırlarsan. Dün de oldu ben adet gelecek sandım ama bugün hiçbir şey yok. Bide dün neden yaptım bilmiyorum lekelenme olunca duphaston içtim bir tane. Belki o kesti adeti diye de düşünmedim değil

X