Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Benim reglime 8 gün var sabah ilk idrarla kaset test yaptım ama negatif artık belli olsun dayanamiyorum
Canım kaset testlerde regl gecikmesi olmadan çok zor çıkması bildiğim kadarıyla. Üstelik daha 8 gün varmış anlayabiliyorum sabırsızlanıyorsun ama beklemek gerekiyor biraz daha inşallah bebeğin seninledir

Ay inşallah hiç bir belirtide yok sadece arada bir sanki tansiyonum düşmüş gibi anlık baş dönmesi saniyelik oluyo hani kan şekerin duserde bı basın döner geçer oyle

Regline 8 gün varken çıkmaz ki kuzum. Hele kaset testte hiç çıkmaz.erken yani
İşte dayanamayıp yaptım eşimle anlastik 29 adet günüm ayın 28 de sabah ilk idrarla kaset ve erken gebelik yapacaz o güne kadar yapıp kendini yıpratma eğer varsa pazarımız senlenir yoksa diğer aya nasip deriz dedi şimdi haftaya pazarı bekliycem 1 gün kala erken testte belli olur galiba

1 gün kala yap erken gebelik testiyle varsa çıkar kuzum mis gibi. Her şeyin hayırlısı

candy
Beni günceller misin adet oldum bugün sat 21 temmuz bat belli değil

merhaba arkadaşlar reglime 3 gün var normalde asla gelmeyen beyaz akıntı geldi süt gibi kokusuz kaşıntısız neyse ağzımdada metalik bi tat var dayanamadım test yaptım orada ki silik çizgiyi gören yada foto ile oynayıp gören olur mu yorumlar mı acaba

Eklentiler

• IMG_9652.png
    288,8 KB · Görüntüleme: 64
Ben silik bir çizgi görüyorum bebiş vardır hayırlısı olsun

Ben görüyorum sanki. Kaç dakika da çıktı çizgi

Var gibi çizgi belli oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…