Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Çok geçmiş olsun canım, Allah en kısa sürede sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin. Muhtemelen yumurtlaman erken olmuştur. İçin rahat etsin istersen regl bitiminde başlayabilirsin testlere yumurtlamayı kaçırma durumu olmaz böylelikle. Benim bir arkadaşım reglden hemen sonra yumurtluyordu mesela.

O anlama mı geliyor bu Hergun ona yarayacak şekilde besleniyorum. Ondan mı acaba
Ona yarayacak ya da sağlıklı bir şekilde beslenmek çok güzel fakat şöyle bir gerçek de var ki, bizim yediğimiz direk bebeğe gitmiyor, bebek/embriyo bizim depolarımızdan kullanıyor. Uzmanlar o yüzden gebelik düşünüyorsanız beslenme şeklinizi değiştirin şu şu şu vitamin/mineralleri alın diyorlar, kendi depolarımız dolsun bebek gittikçe çokça bizim depolardan kullanırken anne tehlikeye girmesin diye
Ben ilk gebeliğimde çok da güzel besleniyordum ama kilo da veriyordum, sorun mu değil bebek bünyeden alacağını alıyor zaten. Doktorum şey demişti, "İstersen hamilelik boyunca hiçbir şey yiyemiyor ol ki öyle gebeler de oluyor 9 ay bulantı yüzünden yiyemeyen, sadece su içmek bile o fetüsü besler." yani endişelenme keyfini sür, hayatında 1 ya da 2 kez yaşayabileceğin günlerin keyfini sür
Beta-HCG değeri beslendiklerimiz ile alakalı bir değer değil, tamamen hormonlar ile ilgili bir değer canım

Son düzenleme:

Aminn

10 Temmuz'da reglim başlamıştı, 5 gün sürüyor ortalama, dün çok afedersiniz bir birliktelik yaşadık, bugün sanki çok küçük pıhtı gibi bir şey oldu. Devamı yok. Ovulasyon testi de gelir gelmez başlayayım o zaman dün sipariş vermiştim. Teste başlamak için çok mu geç kaldım?

Son düzenleme:
Kuzum ben yaklaşık uzun süredir aynı beslenmeyle ilerliyorum. Diyet sürecinden geçtiğim için avokado ceviz domates salatalık peynir şeklinde ilerlerim. Yaklaşık 1 senedir OMEGA 3 kullanıyorum. 3 4 litre su fix içerim. Yani bu yola düşünceye girdiğimden beri sağlıklı besleniyorum. Çok açıklayıcı olmuş mesajınız çok teşekkür ederim. Sizlerden bilgi destek alabilmek çok güzel

En iyisini yapmışsın

Kızlar geç başladım ovulasyona tık olanlari değerlendirdik 16. Günü bugün az önce yaptım . 15. Gün ilk 10 dk içinde sizce dünmü çatlamıs yoksa bugünmü 14. Gün pikmis o zaman ben onu anlamadım dahada koyu bekledim ama bu test kafamı karıştırdı durdukçada koyulaşıyor anlamadım bugünde degerlendirmelimiyim

Eklentiler

• InShot_20240721_143815737.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 42
  • InShot_20240721_143555102.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 28
Siz değerlendirin günleri test gelene kadar kaçırmış olmazsınız böylelikle içiniz rahat olsun, gelince testlerle devam edersiniz.

Kızlar ben sürekli karın ağrısı yaşıyorum sanki adet olacakmisim gibi ama olmuyorum günüm de geçti en son tarlusal kullanıp sonra femaraya baslicam bende adet gelsin diye dua ediyorum ve psikolojik olarak sıcaktan midem bulanıyor

Bu fotoğraf daha net
15.gün 2 test mi yaptınız yoksa attıklarınız aynı testler mi anlayamadım. Bu attığınız fotoğrafta t daha silik görünüyor. Ama diğer 2 li attığınız fotoğrafta 15.gün de pik duruyor. Eğer 15.gün hem sabah hem akşam yaptıysanız akşama doğru çatlamış olabilir yumurtlama o yüzden öyle görünüyor olabilir.

Test yapmış mıydınız? Hamile olup kanama gören çok insan var tabi muhtemel.
Yaptım ama pek bı şey görmedim yani kuruma çizgisi gibiydi sürekli kasigim ağrıyor her an patlayacakmis gibi oluyor bakalım belki sabah ilk idrarla bı daha yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…