Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Regl döngün kaç günde bir canım?
Ben şubat ayında tüp bebekten transfer oldum, mart ayında dış gebelikten bir ameliyat geçirdim 1 tüpüm alındı.Son 2 aydır bi dengesiz gibi geliyor bana tarihlerim, her ay oluyorum ama mesela bu ay 4-5 gün erken oldum. Normalde hiç erken olmam.

Kızlar 411,2 çıkmış çok değil mi? Kızlar anlayan var mı? %66 oranında artışa kadar normal kabul ediliyordu. Bu yüzde kaç artmış şimdi
Canım gecikmen kaç hafta ya da gün?
Bu ilk değerin sanırım ya da önceki kaçtı?
2 ya da 3 kat olabilir değer, doktor daha iyi bilir tabi ama kese görünene kadar doktor da bir şey diyemez ikiz olup olmaması hakkında. Benim mart ayında değerlerim sonradan 3 kat 3 kat artmaya devam etti ama sonuç kötü oldu.
Dilerim sağlıklı gelişen bir süreçtir

İlk değerim 141 gecikmemin 7. Günü ayın 15 inde olacaktim. Canım ben iğne oldum 2 yumurtam olgunlaşmıştı doktor o yüzden o ihtimali söyledi. Yoksa değerlerime göre demedi. Cevap için çok teşekkür ederim inşALLAH

Bence normal bir değer 2 ya da 3 kat artış normal kabul edilir, çünkü hormonlar hızla değişmeye devam ediyor, hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…