!!!!!!!!ağustos ayı regl gününü heycanla bekleyenlerin listesi!!!!!!

baby2435

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
1.094
7
38
!!!!!!!!!! AĞUSTOS AYI REGL GÜNÜNÜ HEYCANLA BEKLEYENLER !!!!!!!!!

__________________________________________________ __( :SONUÇ:

baby2435 ..............15. DENEME.................... .......26 ağustos......................

Gamzelikiz..............14.DENEME...........................5 ağustos......negatif.........

yusufburcu .................................................. ........20 ağustos.......................

fundaay ...............................................................25 ağustos......................

asi_83 .................................................. ...............21 ağustos.......................

duruşah ......................16.DENEME........................11 ağustos....negatif.........

rainmistik ...............................................................8 ağustos.......................

minimim .................................................................26 ağustos.....................

Tırtılkurabiye .............3.DENEME..............................22 ağustos........................

jakobi .......................5.DENEME..............................5 ağustos.........................

YAMAN ...................................................................24 ağustos........................

endleeslove .............................................................13 ağustos........................

yuba .........................................................................3 ağustos......negatif.........

turabi .........................................................................2 ağustos.....pozitif...........

ayisigim ....................................................................18 ağustos........................

cevizlikek .............4.DENEME.....................................13 ağustos.........................

bebegim_01 ..........aşılama sonucu...............................15 ağustos..........................

lusi54 ..................3.DENEME.......................................13 ağustos.........................

Derin26 .................2.DENEME.......................................20 ağustos.........................

denizcim ................12.DENEME.....................................15 ağustos.........................

nazo7 .............................................................................19 ağustos..........................

melegim26 ........................................................................9 ağustos...........................

gülfuren ..................3.DENEME..........................................9 ağustos.......pozitif.............

a_emet26 ..........................................................................3 ağustos.............................

miray15 .............................................................................29 ağustos...........................

pelin67 ..............................................................................12 ağustos............................

ESMA-22 ...........................................................................12 ağustos......negatif...........

istanblue ............................................................................23 ağustos............................

dirmit ...................2.DENEME.............................................17 ağustos......negatif.............

asi_83 ................................................................................20 ağustos............................

mechul_mim ........................................................................17 ağustos.............................

ozlemek ...............................................................................27 ağustos...............................

Son düzenleme:
böyle bi istek yapıcaktım zaten baby ellerine sağlık benim de 26 ağustos :) eklersen sevinirim

baby2435 ..............15. DENEME.................... .......26 ağustos......................

Gamzelikiz........................................ ..................7 ağustos.........................

mutluyuum .................................................. .......6 ağustos.........................

yusufburcu .................................................. ........20 ağustos.......................

fundaay .................................................. .............25 ağustos......................

asi_83 .................................................. ...............21 ağustos.......................

duruşah .................................................. ..............10 ağustos......................

rainmistik .................................................. .............8 ağustos.......................

jakobi............................5.deneme............................10 ağustos..........................

benide alınnnnn aranızaa
24 ağustos hemde evlilik yıldönümüm

canım beni çıkarır mısın 6 ağustostu tatile gitmeden kan testi yaptırayım dedim negatif çıktı çok üzgünüm ya kafam sersem gibi Allah herkesin gönlüne göre versin

Gamzelikiz........................................ ..................7 ağustos.........................

fundaay .................................................. .............25 ağustos......................

duruşah .................................................. ..............10 ağustos......................

rainmistik .................................................. .............8 ağustos.......................

jakobi............................5.deneme........ ....................10 ağustos..........................

yaman.......................................................................24 ağustos.........................

endleeslove................................................................13 ağustos..........................

tırtılkurabiye...................3.deneme..............................22 ağustos.........................

arkadaşlar kendi ismini eklemek isteyenler kopyala yapıştır yapsın lütfen

canım beni çıkarır mısın 6 ağustostu tatile gitmeden kan testi yaptırayım dedim negatif çıktı çok üzgünüm ya kafam sersem gibi Allah herkesin gönlüne göre versin

canımm benimm çok üzüldüm kısmet değilmiş demek ama olsun öteki ay olur inşallah yüreğini ferah tut ve dualarını eksik etme herşeyin hayırlısı.....

merhaba siteye dun uye oldum ve 20 gundur taakip ediyorum herseyi sizler icin gun gun kayit ediyorum umarim sonuc alirim ve butun fotograflari paylasirim regl gunum 3 agustos son 5 gun heyecandan oluyorum

baby canım benimde günümü 5 olarak değiştirirsen sevirim..ha birde benimde 14 denemem..

o şekilde yapılırsa sayfanın en başındaki listede isimleri görülmez sadece kendi yaptığı sayfada görülür ve kimse takip edemez o yüzden benim listeye eklemem en doğrusu.......

AYYY İNŞALLAH YAA BAŞI SEN ÇEKMİŞ OLURSUN :Saruboceq: :Saruboceq:

keşkee canımm bakalım kısmet bekliyorum bende inşallah olmam p.tesiye kadar da olmazsam kan testi yaptırcam ama bu şimdiye kadar hiç mümkün olmadı hep regl oldum:çok üzgünüm::çok üzgünüm: bu sefer mucize olsun istiyorummm:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…