!!!!!!!!ağustos ayı regl gününü heycanla bekleyenlerin listesi!!!!!!

merhaba kizlar bir arkadasimiz liste hakkinda yorum yazmis cvp vermeyenlerde var diye ben de gercekten cvp yazmayanlara bazen cok kiziyorum cunku okurken kendi durumuma benzer bir durum buluyorum acaba bu kisinin sonucu ne oldu diye okuyorum sayfalari ama cvp yazmadiklarindan dolayi husrana ugruyorum yani sozum bu topige degil ama ozellikle hamilelik belirtileri ile ilgili topikte cok karsima cikti ben elimden geldigince kendim ile ilgili haberleri yazmaya calsiyorum ki kimse bu da cvp yazmamis demesin diye listede benim regl tarihim 3 agustos gozukuyor ve gercekten o gun regl olmayi bekliyordum her ay duzenli oldugu icin ncak bu ay neden bilm iyorum gec yumurtladim ve adet tarihim baya bi kaydi bugun yumurtlamamin uzerinden 14 gun gecti birkac gun once yaptigim test negatifti bugunlerde testlerimi tukettigim icin yapamyorum ve hala regl olmadim zamanim olmadigi icin doktora gidemedim birazdaha beklemeyi dusunuyorum eger yine regl olmaz isem ve hamile degilsem gidecegim ... kendim hakkinda biraz bilgi vermek istedim merak edenler belki vardir cok uzun oldu artik kusura bakmayin...

gülfuren tebrik ederim. güzel bir hamilelik dönemi geçirmeni ve vatana, millete, ailesine hayırlı bir evlat dünyaya getirmeni temenni ederim.

ben adet tarihimi listeye yazmadım . çünkü bebek istemeye başladığımdan beri adetlerim düzensizleşti. normal şartlarda 18 inde olmam gerekiyo ama galiba bu ayda erken olucak gibi. 1-2 güne kadar olucakmışım gibi kasıklarıma ağrılar giriyo.

adet düzensizligi vardır ....
benim adet döngüm hep aynıdı mesela 29-30gün arasıdı sonra hamile kaldım oda boşgebelik ile sonlandırıldı kürtaj oldum ve aradan 3ay gecti ilk ay kürtajdan sonra 36.gün sürdü ikinci ay ise 34.gün ve şimdi ne zaman gelcek bilmiyorum.....
bu ay calıştık bebek icin ama tuttumu bilmiyorum cünkü yumurtlama günümüde tam hesaplayamıyorum bu yüzden bakalım hayırlısı...........

sen 3agustos adet tarihim diyorsun ve halen olmadınmı ?????? sormayı unuttum

işin ilginç yanı ben yumurtlama günlerimi de hesaplayamıyorum. yumurtlama zamanının ablaşılmasını sağlayan belirtilerin hiçbirisi bende olmuyo. bende tahmini olarak adetimin 9 ile 15. günlerine yoğunlaşıyorum

hayırlı olsn canım sağlıkla kucağına alırsn inşallah a.s. darısı hepimize:Saruboceq:

Sağol canım hamile anne adaylarıyla dolup taşması dileğiyle....

Miyo ameliyatımı yapan doktorumla konuştum..Haftaya bekliyor..Fakat krem verdi,aldığı miyon tam bebeğin oluşacağı yerde olduğu için düşük riski çok dedi..12 HAFTA bu kremi kullanacakmışım....Dua edin kızlar,bebişim hayırlısı ile kalsın...

dualarımız senin icin :Saruboceq:
inşallah bebişin sımsıkı tutunur sana

hayırlısı olsun canımm inşallah bebişin sana sımsıkı tutunur ve annesini hiç bırakmaz allah olmayan herkese nasip etsin şu mübarek ramazan ayında herkesin yüzünü güldürsün:dance:

Sağol canım sizlerede sorunsuz,sağlıklı hamilelikler diliyorum.Burası bana uğuhihoyyytrlu geldi ,sizede gelir inşallah...

ya yaman 10 gün var kız daha normal bi test yapsam varsa da çıkmaz mı acep çatlicammmmmm

Test yapma bence..Ben tiroit ile ilgili yazıları okumasaydım test için 3-4 gün bekleyecektim...Ama insan hissediyor..Geçen aylarda hamil miyim dediğim belirtilerle bu ayki belirtiler çok farklı..

gülfuren öncelikle tebrik ederim. nasıl belirtilerin vardı biraz anlatırsan sevinirim hissetmişmiydin? adet belirtilerinden farklımı :CüvCüv:

ben 15. de bekliyorum bu ay adetimi arada kasıklarıma bi sızı giriyo geçiyo sona hayırlısı olur inş.boshayallersmile

Bende internetten heapladım..Doktorada gitmiştim.Yumurtanın olgulaşması iyi dedi..İki üç gün sonra hani üşüttüğümüz zaman ağrımız olur ya resmen sancılandım..Belim ve kasıklarımda çok ağrım oldu..O şekilde 3 gün beraber olduk..O dönem hamile kaldım sanırım.Çünkü şu an daha 3 haftalıkmış.

tşk ederim. darısı benim başıma inşallah. hani sen yazmışsın ya insan hissediyor diye. evet bunu hamile kalan biçok insan söylüyo. bu ay hiç ümidim yok.ben bu ay hamile olduğumu hissetmiyorum. kısmet bakalım. veren de Allah alan da. onun takdirine bırakıyorum.

gülfuren öncelikle tebrik ederim. nasıl belirtilerin vardı biraz anlatırsan sevinirim hissetmişmiydin? adet belirtilerinden farklımı :CüvCüv:

Anlatırım tabiki..Çünkü bizler aynı şyler yaşadığımız için birbirimizi anlıyoruz. Biraz önce yumurtlama zamanımı anlattım..Adetim zaten düzensizdi..Tiroitten dolayı..Geçen ay bir gün adet oldum ve sonra kahverengi leke geldi...Ben ayın 6 hasta oldum..Bu ay gecikmenin tiroidden mi hamilelikten mi olacağını bilmediğim için testimi ayın 14 yapacaktım...

Gelelim neler hissetiğime :
Gögüslerim çok şişti.Ama adet olacak gibi değil.Gerçekten şişiyor,oğlum 8 yaşında onun bile dikkatini çekmiş...Çok acıyor,sızlıyor..Göğüs yanlarında ağrı çok oluyor..Dışardan geldiğimde hemen sütyenimi çıkarıyordum...Kalp ritiminde biraz artış oluyor..Uykum çok geldi hala geliyor..Hafif baş dönmesi yaşadım.Hafif ara ara mide bulantısı...Kasıkda ve belde ağrı ama adetteki gibi sürekli değil...Ağrı gelip gidiyor...Göğüs ucunda hafif renk değişikliği ve uçta mavi kırmızı ince damarları görüyorsunuz..Biz vücutta devamlı belirti aradığımız için bunlar fark ediliyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…