!!!!!!!!ağustos ayı regl gününü heycanla bekleyenlerin listesi!!!!!!

Bende bu duyumlar uzerıne cok etkılendım.
Cok korktum.
En sonunda bırakmaya karar verdım.
Dılerım Rabbım bana da guzel bır bebek verır.
Benı anne olamamakla ımtıhan etmez.
Dılerım...
Her kadın annelık duygusunu tadar.
[/QUOTE]

Bende iki sene doğum kontrol hapı kullandım.Bıraktığım gibi hamile kaldım..Bunları hiç düşünme her şeyi zamana bırakmak lazım..Yazdıklarımı okuduysan stres de geciktiriyor.Birde bu ayın 20 doktora kontrole gittim tahlil sonuçlarına baktığı halde tsh yüksek olmasına rağmen sorduğum halde bir şey olmaz dedi.İyiki internetten araşırdım çocuk olmasını zorlaştırıyormuş.Eğer hamile kalırsam çocukda gerizakalılık olma ihtimali varmış..Bugün doktor bende guatr olduğunu araştırılması gerektiğini söyledi.Hamilelik varsa tehlikeli dedi.Adetim de geçti..Moralm çok bozuk...

teşekkür ederim, hepimiz müjdelenelim, hediyelendirilelim bebeklerimizle inşallah. Ama gerçekten ümit ettiğim veya mutlaka hamileyim ben yav diye düşündüğümden değil, gerçekten merak ettiğim için soruyorum, belki de böyle hamile kalan eden, yaşayan bilen.. Vadır muhakkak diye : ) belki de biraz heyecan içinde olmak için.. Biraz sonra test yaptırıcam kan testi, bakalım sonuç ne olucak. Ama sanki var gibi.. çünkü ağrıyor kasıklarım, yanıyor bazen batıyor, sonra hiç bişey yokmuş gibi hiç bir sorun olmuyor ve adet de olmuyor : ) göz kırpıyordur belki bana bebeğim :)

hadi hayırlısı bakalım
güzel haberlerle gel inşallah

selam kızlar bende yeni katıldım aranıza bi sorunum var adetlerim çok geçe atıyo bu yüzden yumurtlama tarihlerimi hesaplayamıyorum bu ay bizde denemelere başladık haziran 10 sonrada temmuz 19 da adetlendim şimdi kaçında olucam bilmiyorum

Bende iki sene doğum kontrol hapı kullandım.Bıraktığım gibi hamile kaldım..Bunları hiç düşünme her şeyi zamana bırakmak lazım..Yazdıklarımı okuduysan stres de geciktiriyor.Birde bu ayın 20 doktora kontrole gittim tahlil sonuçlarına baktığı halde tsh yüksek olmasına rağmen sorduğum halde bir şey olmaz dedi.İyiki internetten araşırdım çocuk olmasını zorlaştırıyormuş.Eğer hamile kalırsam çocukda gerizakalılık olma ihtimali varmış..Bugün doktor bende guatr olduğunu araştırılması gerektiğini söyledi.Hamilelik varsa tehlikeli dedi.Adetim de geçti..Moralm çok bozuk...[/QUOTE]

canım her guatrı olanın sorunlu olacak diye kesin bir tanı mı var. bende de guatr var. hormonlarıma bakıldı. tsh ile t3 tü sanırım. belli bi sayıdan fazlaysa hamile kalmak zor dedi sadece. düşük tehlikesi olabilir deniyor o kadar. ben başka bi sorun duymadım hangi sitedede okudun bu tür yazıları. merak ettim.

selam kızlar bende yeni katıldım aranıza bi sorunum var adetlerim çok geçe atıyo bu yüzden yumurtlama tarihlerimi hesaplayamıyorum bu ay bizde denemelere başladık haziran 10 sonrada temmuz 19 da adetlendim şimdi kaçında olucam bilmiyorum

merhabalar gulgamze eger gercekten yumurtlama zamanlarini tam yakalamak istiyorsan kesinlikle ovulasyon testi kullanmani oneririm. ozellikle adet tarihleri duzensiz olanlarda yumurtlama gununu bilmek cok zor oluyor. benim her ay reglim duzenli oluyordu ve internette yaptigim hesaplama gunlerinde yumurtluyordum ovulasyon testi ile tam gununu bilmek o gun iliskide bulunmak hamile kalma olasiligini cok artiriyor. bu ay ise normal yumutlamam gereken zamandan tam 12 gun sonra yumurtladim ve 3 agustosta regl olmam gerekirken hala olmadim yumurtlama gec oldugu icin uzerine 14 gun saydim ve bugun veya yarin olacagini dusunuyorum belirtileride var...( yaptigim gebelik testleri hala negatif) ... ay lafi cok uzattim galiba yani sonuc olarak ovulasyon testlerini KESINLIKLE tavsiye ediyorum sana

merhabalar gulgamze eger gercekten yumurtlama zamanlarini tam yakalamak istiyorsan kesinlikle ovulasyon testi kullanmani oneririm. ozellikle adet tarihleri duzensiz olanlarda yumurtlama gununu bilmek cok zor oluyor. benim her ay reglim duzenli oluyordu ve internette yaptigim hesaplama gunlerinde yumurtluyordum ovulasyon testi ile tam gununu bilmek o gun iliskide bulunmak hamile kalma olasiligini cok artiriyor. bu ay ise normal yumutlamam gereken zamandan tam 12 gun sonra yumurtladim ve 3 agustosta regl olmam gerekirken hala olmadim yumurtlama gec oldugu icin uzerine 14 gun saydim ve bugun veya yarin olacagini dusunuyorum belirtileride var...( yaptigim gebelik testleri hala negatif) ... ay lafi cok uzattim galiba yani sonuc olarak ovulasyon testlerini KESINLIKLE tavsiye ediyorum sana

verdiği bilgiler için çok teşekkürler yuba bu bizim ilk denememiz inşallah çok uğraşmamıza gerek kalmadan hamile kalırım bu ay ama olmazsa bi dahaki ay tavsiyelerini yerine getiricem ... inşallah sende hamilesindir ve allah kucağına almayı nasip eder inşallah tekrardan çok sağol

bende tam olarak bilmiyorum ama ben dogum kontrol hapını bırkatıktan sonra adet oldum normal.sonra hamile kaldıgım ay zyklusortasında hafif bir kanama oldu damla şeklinde bende neyin nesi bilmiyordum doktorumu aradım ve bana dediki bu normal korkucak birşey yok yumurtlama dönemindir demişti bana ztn o ay hamile kalmıştım illa hamile kalman icin lekelenme olması gerekmiyor yani

Bende hazıran ayında bıraktım hapı.
Hazıran ve Temmuz da regl oldum.
Ama sımdı olmadı.
ıdrar testınde negatıf cıktı,
2 gun gecıkınce uyguladım bu testı.
Hala agrılarım var.

Bende iki sene doğum kontrol hapı kullandım.Bıraktığım gibi hamile kaldım..Bunları hiç düşünme her şeyi zamana bırakmak lazım..Yazdıklarımı okuduysan stres de geciktiriyor.Birde bu ayın 20 doktora kontrole gittim tahlil sonuçlarına baktığı halde tsh yüksek olmasına rağmen sorduğum halde bir şey olmaz dedi.İyiki internetten araşırdım çocuk olmasını zorlaştırıyormuş.Eğer hamile kalırsam çocukda gerizakalılık olma ihtimali varmış..Bugün doktor bende guatr olduğunu araştırılması gerektiğini söyledi.Hamilelik varsa tehlikeli dedi.Adetim de geçti..Moralm çok bozuk...

Hamıle olabılır mıyım dıye hala dusunmeden edemıyorum.
Bılıyorum stres buyuk etken reglın gecıkmesınde.
Ve benım gecen hafta yasadıgım stresın haddı hesabı yok.
Hadı regl ondan gecıktı,
pekı bu agrılar neyın nesı oluyor?
Gece agrılarımdan oturu uykuya zor dalıyorum.
TSH nedır?
Guatr hamılelıkte tehlıkelı evet.
Bekarken amelıyat oldum bu nedenle.
Doktorum 'hamıle kaldıgında dogum sırasında buyuk sorunlar yasarsın' demıstı.
Umarım ıyı huyludur.
Gecmıs olsun sımdıden.

Herkese hayırlısı ramazanlar rabbim dermansız dert vermesin.hiçbirimizin elini boş çevirmesn en kısa sürede gelir inşallah meleklerimiz

6 aydır korunmuyoruz, 9ay yasmin kullandım :) bilseydim kullanmazdım, kısmet işte. bi polikiliniğe gitmiştim 2. ay duphaston ve folik asit vermişti duphaston bitince gel demişti ama gitmemiştim dr. a sinirlenmiştim.ultrasonla bakarken polikistik over görüyorum dedi başka bişi demedi. ne kan tahlili istedi ne açıklama gereği gördü. bende kızdım gitmedim.bu ay da olmazsa o zaman dr gitmek istiyorum ssk ile anlaşmalı bi dr buldum ya da nenehatun hast.a bakalım. yaşım da geldi artık 27 yaşındayım.
allahım hepimizin sesini duasını duyuyo biliyorum ama zamanı var heralde

Bugün doktora gittim.Dahiliyeye göndermişti diğer doktor..Tahliller yapıldı,kandan gebelik var mı diyede baktırdım..Bakalım yarın neler olacak?

X