Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar sonuç negatif adete 4 var gerçi ama duphaston verdi adetin 2 veya 3 cu günü hormonlara bakilcak en azından. Kist yok ve bu doktor takibe aldı beni diğeri gibi yaomadibsukur moralim bozuldu mu evet bozuldu..... Ama sizler adına. Çok mutluyum Eylül ayı topigi açan kişi benide etiekt yapabilir mibata 4 var ama Allah bilir isini

Duphaston ne için verdi canım bende bugün başlayacam reglin 16 Ci.gunu

Bilmiyorum sormadım ki o an sonucu duyunca algim durdu bende sormadım ama hamileliğe ve süt hormonunu düşürmeye yardimciymis
Progesteron değil mi hamileliği ve bebeğin tutunmasina yardımcı olan bir ilaç benim doktorum öyle demişti 10 gün iç 1 hafta içinde regl olmazsan gebelik testi yap dedi. Merak ettiğim şu sana niye şimdi verdi

Progesteron değil mi hamileliği ve bebeğin tutunmasina yardımcı olan bir ilaç benim doktorum öyle demişti 10 gün iç 1 hafta içinde regl olmazsan gebelik testi yap dedi. Merak ettiğim şu sana niye şimdi verdi
Gebelik yoksa adet söktürücü özelliği varmış hiç sormadım valla kız anca girdim eve folik asit kullanıyorum zati

Duphaston progesteron ilaci adeti düzene salmak icin,prgstrn eksikliği ve gebelige destek için verilir
Birde bizde adet sökturucu olarak kullanilir mesela adetim gecikti olmuyosam 5gün kullanip birakiyorum 3-5güne adet oluyorum

Öncelikle tebrik ederim, ilk iki ayda alınan alkolün bebeğe herhangi bir zararı olmadığını öğrendim bugün doktorumdan. Ben de bu ara çok fazla alkol aldım, çok tedirgindim
Çok teşekkür ederim, siz de sağlıkla alın kucağınıza inşallah.
Ben normalde alkol alan biri değilim, regl olduğumu düşündüğüm gün bu ay da olmadı diyr çok üzülmüştüm. Eşim içelim biraz kafamız dağılsın istersen demişti. İçmeden nolur nolmaz dedim yaptım testi. Öğrenmeme vesile oldu
Ben de anne bebeğini öğrenmeden önce ne yaparsa yapsın bebeğe zararı olmaz , doğa bebeği korur diye biliyorum
Her biri sağlıkla gelsin kucağımıza inşallah

Maşallah canım herşey hep yolunda olsun
Ben bir dönem daha boş geçip eylül sonunda başlayacağım son bir denemeye.. olursa olur olmazsa salarım diye düşünyorum
Olur kuzum neden olmasın pes etmek yok. İnşallah onada gerek kalmazda rabbim size bir süpriz verir doğal yolla. Kendine dikkat et güzel haberlerini de bana bildir mutlaka.

Maşallah size, sağlıkla da devam edecek inşallah. Ben bile sabırsızlanıyorum sizin için kimbilir kendim olsam nasıl olur :)
MFK kullanıyorum canım bi 10-12 gün sonra 2. ayım bitmiş olacak. 3. paketi de aldım geldi. Umarım kullanmaya gerek kalmadan hamilelik haberi veririm burada

Rabbim tez vakitte mucizene kavuştursun seni güzel arkadaşım. Hiç üzülme hic pes etme rabbim ol der ve olur. Dualarım seninle ve cümle cocuk isteyen kardeslerimle❤❤❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…