Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Rabbim tez vakitte mucizene kavuştursun seni güzel arkadaşım. Hiç üzülme hic pes etme rabbim ol der ve olur. Dualarım seninle ve cümle cocuk isteyen kardeslerimle❤❤❤
Sağol güzel kardeşim asla pes etmicem sadece yine zorlu yorucu bir savaşa gircem yeterince yıprandım yinede vardır Rabbimin bildiği hayırlısı allahimdan pes etmem asla da üzüldüm sadece🙃

Sağol güzel kardeşim asla pes etmicem sadece yine zorlu yorucu bir savaşa gircem yeterince yıprandım yinede vardır Rabbimin bildiği hayırlısı allahimdan pes etmem asla da üzüldüm sadece🙃
Üzülmemek elde değil sana üzülme diyemem zaten üzül hemde fazlasıyla üzül ağla dok icini çünkü önümüzde ki ay gozyaslarin sadece mutluluktan olucak buna inan 😊❤❤❤❤❤

Üzülmemek elde değil sana üzülme diyemem zaten üzül hemde fazlasıyla üzül ağla dok icini çünkü önümüzde ki ay gozyaslarin sadece mutluluktan olucak buna inan 😊❤❤❤❤❤
Teşekkür ederim canim benim 🥰 bu bile yetiyor insana 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 İnşaAllah 🤲 rabbim herkese nasip etsin

Kızlar kan sonucum daha çıkmadı bende dün gece hafif bi sizi şeklinde kramp yaşadım ve korktum açıkçası bu gün bi test daha yapmak istedim çok şükür daha koyu cikti en üstteki adete 3 kala ortadaki 2 kala en alttaki de bu gün yaptım ilk idrarla yapmadim adete 1 kala
Eki Görüntüle 3119709
Ayyy işte şöyle kırmızı görmek öyle güzel ki🌸🧿tebrik ederim canım Rabbim sağlıcakla gelişip büyüyüp kucağınıza almayı nasip etsin🤲🏻🌸🥰🧿🧿

Kızlar kan sonucum daha çıkmadı bende dün gece hafif bi sizi şeklinde kramp yaşadım ve korktum açıkçası bu gün bi test daha yapmak istedim çok şükür daha koyu cikti en üstteki adete 3 kala ortadaki 2 kala en alttaki de bu gün yaptım ilk idrarla yapmadim adete 1 kala
Eki Görüntüle 3119709
Tebrik ederim canım muhteşem yaa kip kırmızı maşallah 🌷 rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına vermeye nasip etsin

Kızlar sonuç negatif adete 4 var gerçi ama duphaston verdi adetin 2 veya 3 cu günü hormonlara bakilcak en azından. Kist yok ve bu doktor takibe aldı beni diğeri gibi yaomadibsukur moralim bozuldu mu evet bozuldu..... Ama sizler adına. Çok mutluyum Eylül ayı topigi açan kişi benide etiekt yapabilir mibata 4 var ama Allah bilir isini
Kuzum Rabbim ne zaman vereceğini bilir ferah tut içini hepimiz her ay bir beklenti sonra kırmızı hobaaa dön başa ama bir ay öyle bir şey olacak ki zamanı gelince bizde yaşayacağız o güzel şeyleri inşallah🤲🏻🌸

Canımmmm sen ne yaptın ne alemdesin kaç gün kaldı bata? 🥰🥰
2-3 günüm kaldı canım bekliyorum tatilden dönüyoruz kasıklarımda ağrı devam ediyor belim ağrıyor adet olacakmışım gibi hayırlısı artık bakalım canım tatilden dönüyoruz yol aşırı yoruyor az kaldı bi eve gidebilsem😃😃

Kuzum Rabbim ne zaman vereceğini bilir ferah tut içini hepimiz her ay bir beklenti sonra kırmızı hobaaa dön başa ama bir ay öyle bir şey olacak ki zamanı gelince bizde yaşayacağız o güzel şeyleri inşallah🤲🏻🌸
Kiz aslında sadece üzüldüm çünkü ben sadece prolaktin yüzünden kalamiyirum oda epilepsi ilacı yukseltiyo ve bunu duyar duymaz hormonlara bakalım ona gire yol cizcez dedi kendi başına yardım olmadan ilaç desteği olmadan takip edilmeden anne olamazsın dedi bu canımı sıktı sadece

merhaba ben yeni katıldım aranıza. benim adetim 4 gün gecikti erken gebelik ve kaset test yaptım pozitif çıktı hastaneye gitsem kese oluşmuş olurmu yoksa beklemem mi gerekir

2-3 günüm kaldı canım bekliyorum tatilden dönüyoruz kasıklarımda ağrı devam ediyor belim ağrıyor adet olacakmışım gibi hayırlısı artık bakalım canım tatilden dönüyoruz yol aşırı yoruyor az kaldı bi eve gidebilsem😃😃
Yaaa o ağrı sancılar hepsi bebiştendir inşallah❤️ Ne zaman test yapmayı düşünüyorsun peki 🥰😍

Kiz aslında sadece üzüldüm çünkü ben sadece prolaktin yüzünden kalamiyirum oda epilepsi ilacı yukseltiyo ve bunu duyar duymaz hormonlara bakalım ona gire yol cizcez dedi kendi başına yardım olmadan ilaç desteği olmadan takip edilmeden anne olamazsın dedi bu canımı sıktı sadece
Aslında takip eşliğinde daha iyi olur her şerde bir hayır vardır canım 🥰

Kızlar, bu ara ara ağrı girmesi normal mi yani pazara falan gidiyorum gelince hemen yatıyorum karın ağrısı falan oluyo. ara ara oluyor ama sürekli değil. Hamileler, ne zamana kadar devam eder. Benim ağrı eşiği de çok düşük ya. Bulantı yokta ağrım oluyo işte

X