Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Canım hayırlı olsun Sağ Salim kucağına al

Amin canım inşallah. Güzel haberlerinde beni etiketlemeyi unutma

Aslında takip eşliğinde daha iyi olur her şerde bir hayır vardır canım
Kesinlikle balimmmm isyan etmedim vardır Rabbimin bildiği vardır her daim şükürler olsun her halimizekırmızılar gelmeden bişi diyemem tabi belki supriz olur belki kırmızılar gelirde hormonlara bakarız veeeeeəe önümüzdeki maçlara bakarız Artukçok şükür doktorum da ilgili birisiydi hormon sonuçlarına göre yol cizcek bakalim

Tabiki canım benim, hakkımızda hayırlısı hepimizin

merhaba arkadaşlar sevincimi sizinle paylaşmıştım üzüntümü de paylaşmak istiyorum dün beta değerim 2610 dan 1200 lere düştü ultrasonda da vajinal muayenede de kese görünmedi,doktor düşmüş dedi,salı ve çarşamba geceleri hafif bir ağrı girmişti kasıklarıma sonra birazcık kanamam olmuştu tabi ben anlamadım ne olduğunu,1 hafta sonra kontrole çağırdı doktor.üzüldük tabi ama nasip tabi ki,hiç değilse hamile kalabildiğimi görmüş olduk.

Değerin çok güzel yüksekti kimyasal gebelik mi Bu kadar yükselir mi ki çok geçmiş olsun canım

Değerin çok güzel yüksekti kimyasal gebelik mi Bu kadar yükselir mi ki çok geçmiş olsun canım
sağol canım hayırlısı doktor kimyasalda beta 2000 lere çıkamaz 500 lerde kalır dedi,benimki 5 haftalıkmış muhtemelen öğrendiğimde düşüşe başlamışım belki önceki günler daha da yüksekti.

Önceden ağrı belirti yok muydu canım erken gidip progesteron verirlerdi nasip canım inşallah tez zamnda olur tekrar

Ay çok saol kuzum içimi rahatlattin allah razı olsun
Canımmm çok sevindim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin benimde regl 24 agustostu ama hala olmadım umutlanmakta istemiyorum bugün test yaptım çok ince çizgi belirdi veya ben öyle görmek istedim bilmiyorum senin belirtilerin de neler vardı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…