Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

mfk ilemi gebe kaldınız kaçıncı ayınızda kaldınız acaba biz eş paketi kullanıyoruz 3 ayımızdayız
Yok canım ben mfk ile hamile kalmadım ama burada mfk ile hamile kalan çok arkadaşıma denk geldim.
Benim ilk gebeliğim kürtaj ile sonuçlandı, ikinci kimyasal oldu. Çok şükür bunda herşey yolunda.

Bizde çok şükür iyiyiz canım. Şu ana kadar herşey yolunda. cinsiyetimizde belli oldu. Kızımız olacak Allah kısmet ederse
Maşallah ya zaman ne hızlı geçiyor sanki dün gibi hamileliyinizi ögrendiyimiz
Rabbim saglikli ,hayirli evlatlar nasip etsin inşaallah bizlere de dua edin

Yok canım ben mfk ile hamile kalmadım ama burada mfk ile hamile kalan çok arkadaşıma denk geldim.
Benim ilk gebeliğim kürtaj ile sonuçlandı, ikinci kimyasal oldu. Çok şükür bunda herşey yolunda.
benimde ilk gebeliğim kurtaj ile sonuçlandı ve 1 yılı geçti tekrar gebelik olmuyor önere bileceğiniz bir şey varmı acaba bide kimyasal gebeliğiniz kaç ay sonra olmuştu kürtajdan hemen ve 6 ay sonra gebe kalan o kadar çok kişi varki benim olmuyor hsgde çekildik anlamadım gitti

Kızlar kist yok ama dedi betaya bakalım sonuca göre konuscaz dedi beta istedi adete 4 kala cikarmi ya kanda eğer çıkmazsa duphaston diye bir ilaç baslaticak gebeliği ona gire planlicaz dedi norologla beraber takip edicek ya beni ondan hayırlısı ya doktorla konuştum evet dedi ilaçlar prolaktini yukseltiyo dedi önce beta sonra gel konuşalım dedi sonuçlar 2 buçuk saate cikarmis

Çok şükür kist yokmuş,sen gebelik testi yaptinmi? inşallah beta yüksek çıkar

Sonuclar cikinca etiketle

Ay kızlar kan testi in sonucunu öğrendim e nabız dan şimdi 122. 87 çıktı bu sanırım hamileyim demek oluyor yani dimi valla kadın doğuma gitmeden içim rahat etmicek
çok guzel bır haber canım tebrık ederım cok sevındım darısı basımıza ınsallah amın amın cok amın :)

Aynen canim benide etiketle merak ediyorum.
Ay ins kızlar etiketlicem sizi de heycanliyim bişi hissetmiyorum var mı yokmu bilemiyorum ama kist olmayı umut verdi açıkcasi yoksa bile doktor iyi bir doktor sonuca gire detayli konuscaz senle dedi bakalım nolcak ins vardır bebiş saglicaklaaa ne bilim belirtilere bakarsam var gibi ama yoksada ona göre bisiler planlancak oyyy nasi sabretcem 1 buçuk saat daha

Kız maşallah ben daha yeni gördüm ay hadi gözün aydın bacimmmmmmmçok sevindimmmmmmmm vallah çok iyi bir deger

Az kaldı canim heyecan dorukta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…