Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Benim ovulasyon testim bı şekilde çıktı canım
Bak benimki böyleydi pik oldugunda senin de bir iki güne olur bence ama yine de değerlendirme yapabilirsin dönemin içindesin. Kaçıncı gündü bugün?

Eklentiler

• IMG-20220811-WA0001.jpg
    IMG-20220811-WA0001.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 42
Ne kadar kuzusu tanesi?
Yarında yaparsın anlaşılır ne olduğu iyice bence pik.
Var mı bu hafta belirtin yumurtlamada?
Ya esim aldi o yuzden bilmiyorum fiyatini🙈 ama bir kutu almis icinde bes tane var. Valla asiri bir bel agrim var dunden beri bununla mi ilgili bilmiyorum. Normalde yumurtladigim zaman asiri bir kasik agrim olur heralde o yarin olacak eger catlama yarin olursa

Bekliyorum canım dünde test yaptım ama pozitifi göremedm hala kendi kendime ince çizgi görüyorum muhtemelen hayal görüyorumdur gerçek olsa koyulaşırdı kasık ve bel ağrım var bilmiyorum artık durum neyi gösterir adetlerim düzenlidir gecikme yaşarsam 2-3 gün kan vericem çarşamba aslında vericektim sonra randevuyu iptal ettim kendi kendime gelin güvey oluyorum diye beklemeye karar verdim şuan🌸

Bekliyorum canım dünde test yaptım ama pozitifi göremedm hala kendi kendime ince çizgi görüyorum muhtemelen hayal görüyorumdur gerçek olsa koyulaşırdı kasık ve bel ağrım var bilmiyorum artık durum neyi gösterir adetlerim düzenlidir gecikme yaşarsam 2-3 gün kan vericem çarşamba aslında vericektim sonra randevuyu iptal ettim kendi kendime gelin güvey oluyorum diye beklemeye karar verdim şuan🌸
Keşke iptal etmeseydin bende senin gibiyim regl belirtisi mi hamilelik mi karman çorman oldum p. Tesi muayenem var bakalım artık ama tabi ben test aldım yarın regl günüm olmazsam pazar yada p. Tesi sabah deniyim diyom çok stresli ya planlı bebiş beklemek

Bak benimki böyleydi pik oldugunda senin de bir iki güne olur bence ama yine de değerlendirme yapabilirsin dönemin içindesin. Kaçıncı gündü bugün?
Ben bu ovulasyon testi bir gebenin günlüğün den aldım hatta ebru ablaya bu testimi attım bana yumurtlama günün dedi c çizgisi kontrol t çizgisi de yumurta çizgisi oluyor benim testim de c çizgisinden daha koyu yani bu yumurtlama canım

Eklentiler

• IMG_20220819_211348.jpg
    IMG_20220819_211348.jpg
    72,4 KB · Görüntüleme: 56
Kız beni de korkutun var yaa Allah sana ne diyeyim amminnn dua et benim için o kadar korkuttu beni 🤭bir duayı hak ettim bence
Ay kusura bakma ya nasıl ters baktiysam 😂 bir de örnek atıyorum yardımcı olayım diye 😅 çatlamayi da değerlendir mutlaka havuç tüketebilirsin bu günlerde yardımcı oluyor catlamasina. Sağlıkla tutsun inşallah 😍🤲🏼🤲🏼

X