Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Canım bence yap varsa var yoksa yok netliğe kavuşturmuş olursun kafanda soru işaretleri olmaz sürekli

Amin kuzum çok teşekkür ederim vallahi diyorum ki spordan önce nasıl yaşıyormuşum hayat buldum hem bedenime hem ruhuma çok iyi geliyor çok rahatlatıyor. Migren ataklarım yok oldu.ilki 16 ay olmadı canım sebepsiz. Sonra o Ay doktora gittik prolaktinim 40 çıktı doktor dostinex verdi salı perşembe yarım yarım iç dedi bir de Progestan vermişti. Bir gidin önümüzdeki ay bu ilaçlardan sonra iğne falan tedaviye başlarız dedi. Biz de o ay rahat takıldık , aman zaten tedaviye başlayacağız diye. Ayak dikmedim, yumurtlama takip etmedim ovulasyon testi yapmadım. Hatta o ay çok ilişki bile olmadı bence:) neyse ay sonu doktora gitmeden test yaptım günüme de 3-4 gün vardı hatta. İkinci çizgi saniyeler içinde çıktı. Ben şok tabi ki. Test elimde evin koridorlarında koşturdum sevinçle. Bu nasıl oldu diyorum. Tedaviye gerek kalmadan oldu o ay işte. Şimdi 4 yaşında oğlum. Kardeşi olsun istiyoruz. 2 aydır bakalım inşallah hayırlı zamanda gelir hepimiz için en güzeli olsun

Inş canim nasip olsun tekrar
Bucarada 8 kg ya kadar dambılda çıkman bayağı bi ağırlık, ben en fazla 5 kg ya kadar çıkmıştım.
Enişte sana yanlış yapmasın aman:)
Biraz akılıysa seni kızdırmaz:)

Kalbini çok yorma bu arada Dr demişti egzersizde fazla zorlanmamalı diye.

Inş en yakın zamanda tekrar gelir bi melek daha kardeş olarak yavruna

Kuzum bu değerler kızıma hamileliğimde oluşan degerlerdi yani asla umudunuzu yitirmeyen diye örnek olarak yazdım şimdi kızıma kardeş düşünüyoruz hayırlısıyla ama olmuyor
Ne guzel bende oğluma kardes istiyorum nasip bakalim senin kızın kac yasinda insallah hayırlısıyla vakti zamanında olur kardeşleri gerci 2 cocuk fikri biraz korkutsada güzel geliyor düşüncesi

Canım bende adet oldum femarayla iki yumurtam oluşmuştu olmadı Cumartesi rahim filmi eğer tüpler açıksa iğne tedavisi kapalıysa direkt tüp bebeğe geçicem cok yoruldum ama ne yapalım kısmet
O kırmızılar ah gelmese...
Benimde gonolf ile oluşmuştu olmamıştı geçen sene.
Hsg yi echomarda düşün, ist.da mısın?

Tekrar test yapıp atsana canım.

Dün oldum ben de canım yazmıştım buraya elendim diye Hayırlısı olsun inşallah Eylül topşğine yazdım dün sen de geeeeel inşallah eylülde olur
ende ordayım canım.
Su belirtilere kafa atasım geliyor.
Gazdan krampdan bu ay acaba mı demiştim ama anladım ki ortak adetle çoğu belirti.

lütfen bakar mısınız
Adetime 3 gün var . Dünden beri önce çok az , bugünse peçeteye sildikçe gelen kahverengi renkte bir lekelenme yaşıyorum . İnanılmaz kasık ağrım var , göğüs şişkinliği vs de var .
Ve adetim hiç böyle erken olmaz . Yerleşme kanaması bu mudur

Bemim de adete 3 gün var çok açık lahve lekelenme yaşadım.
Birazönce de köpeği aşıya götürdüm köpeği tutarken tansiyonum düştü başım döndü ve gözüm karardı en son kızıma 2 aylık hamileyken olmuştu bu.
Ama negatifi görmekten de sıkıldım. Israrla cumartesiyi bekleyeyim diyorum.
Kahverengi leke görüp gebe olan da var, regl olan da . En kötü 3 gün sonra öğrenicez

Yerleşme olabilir ama bazen erken yumurtlama gördüysen erken adette olabilirsin her ihtimal mümkün yarın test yap istersen

Ben de aranıza katılmak istiyorum ama düzensizliğim olduğu için bat tahmin edemiyorum normalde bat bugün ama 4 gündür lekelenme var hala normale dönmedi. geçen ay da böyle olmuştu 5 gün lekelenme sonrası 5 gün adetim gelmişti. sanırım yine öyle olacak diye gebelik için umutlanamıyorum

Kızlar ben sımdı aktif olarak üç başlıktayım
Bu ay basıma bısı geldı anlatıyorum dikkatli okuyun
Mardin’de bi türbe varmıs seyhmus sultan turbe
Neyse vesselam ben simir için doktora gidiyordum
Bizim şirkette şoför arkadaş götürdü benı
Oda bizim oralı
Sonra abla bizim evim oraya da gidicez akrabalar var esenlere bırakmamız lazım dedi
Olur kardesım tamam dedim
Neyse akrabaları bındı
Aralarında baldızı da vardı baldızı üç aylık hamıle
2 kere felan düşük yapmıs
Bide bizim şoför arkadaşın amcasının eşide
vardı konu benden açıldı işte doktor gittiğim felan konuşuldu Kürtçe
Arkadan kadın bana peçeteyr sarılmış 3 tane küçük incir verdi
Kürtçe konuştu tercüme eden de şoförün baldızı oldu
Bu inciri eşim ile birlikte 2 persembe yiyicdm abdest alıp namaz kılıp ılıskıye giricekmısım
Neyse ben aldım cüzdanıma koydum bana abla sakın kaybetme dedi
Neyse aldım
Simir carsmaba oldu persembe de zaten çalışmalara başlıcakrkm annemı aradım böyle böyle diye evet Mardin’de bi türbe dedi çocuğu olmayanlar gidiyormuş
Niyet tabiki de once Allah dan dilemek sonra ermiş insan olduğu için onlar aracı oluyormus annem de Allah sana onları gondermıs kızım dedi
Neyse ben baldınız aradım oda birer tane niyet edip yedikden somra namaz kılıcakmısım dua edip brebarlık olacak dedi bu 2 perşembe oluyormus
Ben kk da da okudum bununşa ılgılı cok yazı
Bide kızı planlar sultan oğlu planlar Şehmus koyuyormuş çocuğunun adını eğer isim konulmuyor ise bile ziyaret de bulunuyormuş
Hiç duydunuz mu yazmak istedim size de
Şirk koşmak değil onlar Allah’a bağlı olan ermiş insanlar olduğu için duana aracı oluyorlar
Kötü yorum yazanlar da olmus kk da ben inanarak yedim rabbim dualarımı kabul etsin

Hayır kuzum ilk hsg mi sonomedde çekildim 8 ay önce şimdi kendi doktorum çekecek yapacak bir şey yok cok yoruldum İnan istanbula gelecek halimde yok
Sonomed de iyidir.
Nerde oturuyorsun?

C kollu değilse anestezili mi çekilsen?

Haklısın bu süreçler hem yorucu hem yıpratıcı.
Ama hamile kalmıştın yine kalabilirsin neden bu umutsuzluk kuzusu? Zamanı var iste bi bilinse o zaman insan rahatlıycakda...

Duanın gücü diyelim, inş olur kuzusu, bat ne zaman?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…