Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Bata 5 gün kala değeriniz gayet iyi duruyor. Normal testle takip edin koyulaşma olunca tekrar kan verin 😊 ayın 10unda adetinize daha 11 gün kalmış oluyordu gebelik için mi kan vermistiniz?
Evet yumurta çatlamasından 2 gün sonra inanılmaz göğüs ağrısı çekmiştim.Vücudumu çok iyi tanıdığım için farklılıkları hissettim.çift çizgi bata 5 gün kala.Ama son hcg yi bugün yaptırdım regle 4 gün var 39 çıktı.Şimdi sadece testten takip etsem olur diyorsunuz değilmi doğru anladım 😊

Canım ben ayın 10 unda gebelikte pozitif gördüm ayın 11 inde beta 25 çıktı aynı gün öğrenmişiz. 13 ünde değerim 50 16 sında değerim 280 çıktı. Sen neden sadece bir defa baktırdın ki canım keşke iki üç gün arayla baksaydin için rahat ederdi. Tam 8 gün sonrası kan vercen tekrar o zaman yani 2 günde iki katı bile desek 2000 falan çıkması lazım en az tabi çünkü katlanarak artıyor benim 3 günde 5 katından fazla arttı çünkü
Ay ne bileyim ya bi önceki gebelikte hüsrana uğramıştım. Bu sefer sık sık gitmiyim gittiğimde de kese falan göreyim istedim. Pazartesi cuma olarak aldım randevuyu. Şu an kuduruyorum. Dün falan bugüne çekmeye çalıştım randevu yoktu. Cuma nasıl gelecek bilmiyorum 😂 Benim neyime ağırdan almak 🥹

Evet yumurta çatlamasından 2 gün sonra inanılmaz göğüs ağrısı çekmiştim.Vücudumu çok iyi tanıdığım için farklılıkları hissettim.çift çizgi bata 5 gün kala.Ama son hcg yi bugün yaptırdım regle 4 gün var 39 çıktı.Şimdi sadece testten takip etsem olur diyorsunuz değilmi doğru anladım 😊
İlk baktırdığıniz bayağı erken olmuş ama olsun sonu güzel 😊 Evet yerinizde olsam ( keşke olsam😂😂😂 ) adetin geçmesini bekler, bu sürede testte koyulasmayi takip ederdim. Güzel haberleri alırsın inşallah❤️

İlk baktırdığıniz bayağı erken olmuş ama olsun sonu güzel 😊 Evet yerinizde olsam ( keşke olsam😂😂😂 ) adetin geçmesini bekler, bu sürede testte koyulasmayi takip ederdim. Güzel haberleri alırsın inşallah❤️
İstanbuldaysanız üsküdardaki Aziz Mahmut Efendi Hazretleri türbesine mutlaka gidin.Ben ilek evladıma da ,bu evladıma da yüzü suyu hürmetine Allah ın izniyle kavuştum ve kavuşacağım inşallah 🤲🏼

5A12243F-B857-480E-B90A-115CDA3B367E.jpeg

Kızlar üsteki dün pik olan testim ,alttakini çatlama olmuşmu acaba ?

İstanbuldaysanız üsküdardaki Aziz Mahmut Efendi Hazretleri türbesine mutlaka gidin.Ben ilek evladıma da ,bu evladıma da yüzü suyu hürmetine Allah ın izniyle kavuştum ve kavuşacağım inşallah 🤲🏼
Maalesef Doğudayım ama tesadüfe bakın ki abimle bugün konuşurken o da ziyaretten bahsetti❤️ inşallah gideceğim. Sağlıkla ilerlesin gebeliğin, inşallah kucağınıza alırsıniz. İkinci kanı verdiğinde yine haber edersin

Ben demiştim canım. Benden başka var mıydı bilmiyorum ama. Evet böyle sızı şeklindeydi ağrı. Sadece genital bölgemle sınırlı bi enlemde ağrıydı.
Hadi inşallah o zaman🥰 ısrarla test yapmıyorum bat cumartesi :) yumurtlama ve çatlamanın 11.Günü. Eşim yarın geliyor, dayanamazsak kan testi veririz ama beklesek daha iyi sanırım

Üst üst e yapmak sağlıklı değil diyorlar 😅 ondan sana da sorayım dedim
Valla ben 4 aydır haftada 4 ilişki son iki aydır her gün ilişki ile bu yolda ilerliyorum hala gelen giden yok :)
Geleceği varsa tek ilişki ile geliyor zaten.
Ah becerebilsek de kafaya takmamayı becerebilsek…

Ay ne bileyim ya bi önceki gebelikte hüsrana uğramıştım. Bu sefer sık sık gitmiyim gittiğimde de kese falan göreyim istedim. Pazartesi cuma olarak aldım randevuyu. Şu an kuduruyorum. Dün falan bugüne çekmeye çalıştım randevu yoktu. Cuma nasıl gelecek bilmiyorum 😂 Benim neyime ağırdan almak 🥹
Bende henüz doktora gitmedim kafama göre gidip kan verdim sadece canım bugün sağlık ocağında kan verdim sadece. Şuan ne kadarlık bebişin ben 4+4 şuan ama bende erken diye gitmek istemiyorum haftaya pazartesi gideyyim diyorum

Z ZorluBekleyis Benim karnım şişiyo şişiyo patlayacak gibi oluyo sanki. Sende de var mı? Bi de ben son 1-2 aydır folik asit kullanıyodum. Ona devam ediyorum. Doktor ekstra bi takviye verdi mi sana? Omega-3 falan
Şişkinlik bende de var bir iki gündür bir tık daha iyi işte sağlık ocağında sonuçlarım için yarın gidicem bakalım neler vercek. Alttan muayene olmak istemiyorum o yüzden doktora erken gitmek istemiyorum

Kızlar selam.İlk hamileliğimden şüphelendiğimde yumurtlama gününün 2 gün sonrasıydı bu ayın 10 unda hcg testim 0,80 çıkmıştı Dün Bat a 5 gün kala erken gebelik testi yaptım sonuç bu.Bugün de kan verdim 39,09 çıktı. Sizce ? Risk ?
Tebrik ederim canım. Ben ilk kızımda 49 çıkmıştı beta hem de adetten 1 gün sonra şimdi 8 yaşında :) . Bebeğine güven, Sağlıkla ilerlesin inşallah 🙏 benim de bata 3 gün var yarın gidip kan mı versem :)

Maalesef Doğudayım ama tesadüfe bakın ki abimle bugün konuşurken o da ziyaretten bahsetti❤️ inşallah gideceğim. Sağlıkla ilerlesin gebeliğin, inşallah kucağınıza alırsıniz. İkinci kanı verdiğinde yine haber edersin
İnşallah ziyaret edebilirsiniz 🤲🏼 Amin Haftaya aldım randevumu umarım güzel haberlerle gelirim buraya 🤲🏼☺️

Tebrik ederim canım. Ben ilk kızımda 49 çıkmıştı beta hem de adetten 1 gün sonra şimdi 8 yaşında :) . Bebeğine güven, Sağlıkla ilerlesin inşallah 🙏 benim de bata 3 gün var yarın gidip kan mı versem :)
Ben şimdiye kadar hep garanti olsun diye kan vermeye gittim. Ama kollarımı delmekten başka bı işe yaramadı sonuç pozitif bile olsa 2 günde bi artış kontrolü olacak. Ben çift çizgiyi görmeden ve koyulaşmadan gitmicem artık 🥲

X