Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Eklentiler

• 0196517D-FF10-458C-BD74-E51A57B1FF31.jpeg
    0196517D-FF10-458C-BD74-E51A57B1FF31.jpeg
    84,3 KB · Görüntüleme: 35
Ablam cikolata kistle ikiz gebe kaldı hiç stres yapmayın inşallah olur🤲🏼🤲🏼
Ay insallah boyle yasananlari duydukca cok seviniyorum umutt oluyor banada doktorlar ilk basta cok olumsuz konusmustu tup bebege yonlendirmislerdi kötü bir aydi Haziran ayi sonra rahim filmi felan cekildim 6 ay bir deneme surecine biraktik ama doktor hala olabilirde olmayabilirde diyor bakalim Allah'tan umut kesilmez

olacak canım inşallah Rabbim hayırlısı neyse o olsun o yüzden hiç sıkıntı yapma kendine rahat bırak rahat bıraktığın zaman bak olacak göreceksin :KK200:
Amin canim Allah isteyen herkese nasıp etsin inşallah 🤲 takmamaya calisiyorum ama sat yaklasinca bir beklentiye giriyorum ister istemez 🤣🤣

valla sermayenin olması lazım şu dönemde bişey yapabilmek için gerçekten adım attığın yer para olduu bu da çok önemli bir konu insan haliyle parayı düşünmüyor ama masraflı bayaaa
Canım kesinlikle öyle Ya ama olacağı zaman oluyor Allah büyük. Birikimini varlığını tedavilere verince çocuğun geleceği için bişey kalmıyor sıfırdan başlanıyor Allahım kimseye aratmasın 🤲🏻

Ay insallah boyle yasananlari duydukca cok seviniyorum umutt oluyor banada doktorlar ilk basta cok olumsuz konusmustu tup bebege yonlendirmislerdi kötü bir aydi Haziran ayi sonra rahim filmi felan cekildim 6 ay bir deneme surecine biraktik ama doktor hala olabilirde olmayabilirde diyor bakalim Allah'tan umut kesilmez
Tuplerinden biri de tıkalı çıkmıştı yani 🤷🏻‍♀️ hiç stres yapmayın ablam beklemediği bir ay hamile kaldı

Tuplerinden biri de tıkalı çıkmıştı yani 🤷🏻‍♀️ hiç stres yapmayın ablam beklemediği bir ay hamile kaldı
Allah nasip ederse herşey oluyor canim cok teşekkür ederim umut oldunuz moral oldunuz bana 🥰 bende hsg cekildim sıkıntı cikmadi amh da iyi cikti. Hayırlısı olsun canım inşallah takmamaya çalışıyorum bakalım 💜

İnsallh canim dualarinizi eksik etmeyin. Benimde tek sıkıntım su çikolata kistileri insallah bizde güzel haberler aliriz 😇🙏
İnşallah canım çikolata kistiyle hamile kalana o kadar çok denk geldim ki hiç karamsar olma bence bizim en büyük sıkıntımız stres yapmak boşu boşuna. onu bıraktık mi herşey çorap söküğü gibi geliyor🥰

Kızlar bugın benım tansiyonum düşmüş 10.9 eve geldim hafif sağ taraf da kaşık agrım var dün de biraz vardı çatlama sonrası 4 cü gün hayır olsjn

hayırlı olsun canım masallaahh mucızen gelmıs,
darısı bızlere olsun
Amin canım inşallah 😊 Ama dediğim şeyleri yiyebilirsin ben onların işe yaradığını düşünüyorum. Normalde 4 aydır falan deniyodum hem de ovulasyon takibiyle. Bu ay yumurtlama döneminde yedim onları. Etkisini gördüm bence

Yumurtlamadan once mi ılıskı oldu hep aaaa
Şöyle söyleyeyim. Temmuzda adet dönemim 17-24 Temmuz arasıydı. 30 günde bir oluyorum. 24-26-27-28-29 Temmuz ve 2 ağustosu değerlendirdik. Bu ay ovulasyon takibi yapamamıştım. Bi uygulamaya göre 1 Ağustos başka bir uygulamaya göreyse 2 Ağustos yumurtlama olarak gösteriyordu. Hangi gün yumurtladım da tuttu bilmiyorum 🫣😅

Kızlar göbek deliğinin 4 parmak altında sancı yaşadım diyen kimdi?
O nasıl bi ağrıydı incecik bir bıçakla kesiliyo gibi anlık sancılar mıydı?
Ben demiştim canım. Benden başka var mıydı bilmiyorum ama. Evet böyle sızı şeklindeydi ağrı. Sadece genital bölgemle sınırlı bi enlemde ağrıydı.

Şöyle söyleyeyim. Temmuzda adet dönemim 17-24 Temmuz arasıydı. 30 günde bir oluyorum. 24-26-27-28-29 Temmuz ve 2 ağustosu değerlendirdik. Bu ay ovulasyon takibi yapamamıştım. Bi uygulamaya göre 1 Ağustos başka bir uygulamaya göreyse 2 Ağustos yumurtlama olarak gösteriyordu. Hangi gün yumurtladım da tuttu bilmiyorum 🫣😅
Hakkaten. Ya cok ılgınc olmjs kuzum üst üstte yapmışsınız bide :)

X