Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kuzu bana akıl verir misin ben en son pazartesi yaptkm bugun döngünün 19 cı günü
Bugın yapmam lazım bide incir konusu var sonea anlatırım turneden gelen bi incir 2 persöebe ılıskıye giriliyor sultan Şehmus türbesinden gşedı bide cuma da yapmam lazım 21 gun yap diyolar napsam sence

Kuzu bana akıl verir misin ben en son pazartesi yaptkm bugun döngünün 19 cı günü
Bugın yapmam lazım bide incir konusu var sonea anlatırım turneden gelen bi incir 2 persöebe ılıskıye giriliyor sultan Şehmus türbesinden gşedı bide cuma da yapmam lazım 21 gun yap diyolar napsam sence
Anlamadım valla canım. Ne konuda akıl vereyim

Hayırlı olsun canım oglun kac yasinda benimde bir oğlum var kardeş istiyoruz biraz stres olsamda 😁 belirtilerin varmiydi peki
6 yasinda okula baslicak bu sene belirtilerim biseylerden bi anda tiksinti gelmisti yemek yaparken bi iki kere bide kasiklarim ara ara kramp girer gbi agri oluyodu ve belim çok agriyo
Şimdi gördüm çok sevindim minnoş saglikla gelsin nerede yaşıyorsunuz ben Kocaeli Gölcük ve doktor tavsiyesi olan var mı acaba
İstanbuldayım ben bende Avrupa yakası bende doktor arayisindayim kendi doktorum muayenesi var surekli gidemem orayada pahali🙄

İnşallah canım çikolata kistiyle hamile kalana o kadar çok denk geldim ki hiç karamsar olma bence bizim en büyük sıkıntımız stres yapmak boşu boşuna. onu bıraktık mi herşey çorap söküğü gibi geliyor🥰
Bende duydum çoğu kişiden ama doktorlar hemen infertilite teşhisi koyuyor tup bebege yonlendiriyorlar.. en son gittigim doktor iste hsg felan istedi de bir sorun olmayinca 6 ay denemeye bıraktık canim inşallah olur. 🥰

Ben daha geçmeden yaptım dün 1 gün vardı ama negatif çıktı bugün vitamin için tahlil olacağım kan vermişken betahcg de baktirayim diyorum varsa çıkar sanırım
Bende sağlık raporu için günümden 4 gun once kan vermiştim onda gebelik tahlilide varmis 1 çıkmıştı hatta umutsuzlanmistim olmadi diye ama gunjmden iki gün gecince evde test yaptım cok silik cikti sonraki gün kan verdim dun aksam yani onda cikti bu aksam yine vercem yarinda randevu aldım gitcem doktoruma

6 yasinda okula baslicak bu sene belirtilerim biseylerden bi anda tiksinti gelmisti yemek yaparken bi iki kere bide kasiklarim ara ara kramp girer gbi agri oluyodu ve belim çok agriyo

İstanbuldayım ben bende Avrupa yakası bende doktor arayisindayim kendi doktorum muayenesi var surekli gidemem orayada pahali🙄
Bezmialem Rabiye Yılmaz tavsiye ederim ben ona gidiyprjm

Z ZorluBekleyis Canım senle aynı dönemde gebelik haberi almıştık sanki biz değil mi? Ben 11 Ağustosta öğrenmiştim. Sonrasında doktora gittin mi artış takibine? Ben henüz gitmedim cuma gidicem. 11inde 73 çıkmıştı değerim adetten 5 gün önce. Cuma kaç olması lazım acaba en az. Şimdi de onun tedirginliğini yaşıyorum. Gittiysen kese falan göründü mü sende?

Kızlar selam.İlk hamileliğimden şüphelendiğimde yumurtlama gününün 2 gün sonrasıydı bu ayın 10 unda hcg testim 0,80 çıkmıştı Dün Bat a 5 gün kala erken gebelik testi yaptım sonuç bu.Bugün de kan verdim 39,09 çıktı. Sizce ? Risk ?

Eklentiler

• 55C408E7-6AAC-4DCA-B1BE-5778196BBB5E.jpeg
    55C408E7-6AAC-4DCA-B1BE-5778196BBB5E.jpeg
    207,5 KB · Görüntüleme: 43
Bende duydum çoğu kişiden ama doktorlar hemen infertilite teşhisi koyuyor tup bebege yonlendiriyorlar.. en son gittigim doktor iste hsg felan istedi de bir sorun olmayinca 6 ay denemeye bıraktık canim inşallah olur. 🥰
Çok iyi yapmışsın canım doğal yolla olma ihtimali varsa neden ilk etapta tüp bebek olsun ki stres yapma hsg sonrası gebelik ihtimali artıyor zaten sorun da çıkmadığına göre inşallah olur

Kızlar selam.İlk hamileliğimden şüphelendiğimde yumurtlama gününün 2 gün sonrasıydı bu ayın 10 unda hcg testim 0,80 çıkmıştı Dün Bat a 5 gün kala erken gebelik testi yaptım sonuç bu.Bugün de kan verdim 39,09 çıktı. Sizce ? Risk ?
Bata 5 gün kala değeriniz gayet iyi duruyor. Normal testle takip edin koyulaşma olunca tekrar kan verin 😊 ayın 10unda adetinize daha 11 gün kalmış oluyordu gebelik için mi kan vermistiniz?

Z ZorluBekleyis Canım senle aynı dönemde gebelik haberi almıştık sanki biz değil mi? Ben 11 Ağustosta öğrenmiştim. Sonrasında doktora gittin mi artış takibine? Ben henüz gitmedim cuma gidicem. 11inde 73 çıkmıştı değerim adetten 5 gün önce. Cuma kaç olması lazım acaba en az. Şimdi de onun tedirginliğini yaşıyorum. Gittiysen kese falan göründü mü sende?
Canım ben ayın 10 unda gebelikte pozitif gördüm ayın 11 inde beta 25 çıktı aynı gün öğrenmişiz. 13 ünde değerim 50 16 sında değerim 280 çıktı. Sen neden sadece bir defa baktırdın ki canım keşke iki üç gün arayla baksaydin için rahat ederdi. Tam 8 gün sonrası kan vercen tekrar o zaman yani 2 günde iki katı bile desek 2000 falan çıkması lazım en az tabi çünkü katlanarak artıyor benim 3 günde 5 katından fazla arttı çünkü

X