Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Hanımlar merhaba, Ben iğne vurulduktan(5 Ağustos) sonra 12. Ve 37. Saati değerlendirebilir. Sonrasında gün aşırıya devam ettik. Çatlama gününe (ovulasyon takini yaptim) de denk gelmiş oldu. Hala öyle devam ediyoruz.
İğnenin etkisi ile ilk zamanlar yoğun sağ tarafta kasık ağrısı yaşadım şuan sadece şeffaf akinti ve ara ara gaz sancısı şeklinde devam ediyor. Doktorum adet olmazsan 10. Gün gel dedi. Beklenen adet tarihim 21 ağustos. Ben adetten 6 gün önce gebelik testi yapsam çıkar mı? İğnenin 14. Günü 20 sine geliyor da ? Sizce beklemeli miyim

Hayırlı olsun canım güle güle ağız tadıyla oturun inşallah huzur içinde Yeni ev yenilik getirsin şans getirsin Bebişş getirsin size inşallah

Vallahi kızlar bata 6 gün kaldı 6 gün öncesi olan erken gebelik testini yaptım ancak hala kıl kadar gözükmeyen cizgi var ya test bozuk yada bu erken gebelik testleri gerçekten para tuzağı çözemedim test bozuk olsa kaset testtede görmem aynı cizgiyi telefondan maalesef naparsam yapayım net çekemiyorum belki net görmediğiniz icin hayal gördüğümü düşünüyorsunuz artık ama gerçekten görüyorum kuruma çizgisi olsa anında çıkmaz ancak 4 gün öncede aynı testten yaptım yine çok az çizgi görmüştüm şuan yaptım yine aynı çizgi ya testler beni yanıltıyor yada sağlıksız bir gebelik geçiriyorum başkada aklıma bişey gelmiyor başta takmıyordum ama artık gerçekten kafama takılmaya başladı galiba bende kırmızıları görmeye yaklaşıyorum yavaş yavaş ……. Sağlıkla ilerleyen bir gebelik geçiriyor olsaydım 4 günde bu testin koskoyu olması gerekirdi adete 9-10 gün kala ince çizgi çıkan testte bugün yine ince aynı o gün gördüğüm çizgiyi görüyorum bu durum beni hayli üzdü sanırım artık batı beklemekten başka çarem kalmadı umudumda kalmadı

Eklentiler

• 3959E33E-5BE4-4D82-93CE-00954BF065E2.jpeg
    62,7 KB · Görüntüleme: 67
  • 2EF71930-8B89-4833-A111-88B2CB3B60F0.jpeg
    77,6 KB · Görüntüleme: 56
  • A85A2CC2-2208-421C-ADC7-B3F8F34302C1.jpeg
    111,9 KB · Görüntüleme: 61
  • 837352C5-9E46-4735-9736-522FD2C62BE1.jpeg
    96,5 KB · Görüntüleme: 53
  • 0A1EE7B5-B450-4593-A25E-CE8B06DEAC3C.jpeg
    61,3 KB · Görüntüleme: 78
Evet canım bencede var gibi

Eklentiler

• DBD741CB-B047-46BB-A66D-0DE6160F91B8.jpeg
    77,3 KB · Görüntüleme: 66
Canım böyle görünmüyor fotoğraftan ama bazı ışık oynamaları yaptım testinde ekliyorum buraya eğer sen ikinci çizgiyi gözünle benim işaretlediğim yerde görüyorsan yada orda olması gerekiyorsa ikinci çizgi gördüğüm kadarıyla sanırım var ama daha erken bi kaç gün olsa bile bekle canım inşallah vardır ve inşallah tutunur sağlıcakla

Eklentiler

• C3B98A09-4243-4F91-A70B-97A736C236FD.jpeg
    105,9 KB · Görüntüleme: 53
Yok canım biraz daha sağ tarafta kalıyor çizgi bakalım cnm artık saldım umudumda kalmadı zaten adet olmazsam kan veriririm bakalım geçenkine göre az daha koyu cıkmasını bekliyordum hic fark yok aralarında ya gebelik olup ilerlemeyen değerler yada yalancı pozitifler umutlandırıyor anlamadım

henüz erken evet ama 4 gün önce aynı testle test yaptım aynı çizgiyi gördüm haliyle koyulaşması gerekiyordu geçen seferde çıkmayıp bu sefer çıkmıs olsa yine bir nevi umudum olurdu ancak hem burda atan arkadaşlar testleri 2 günde koyulaşanlar bide benim bir evladım var ondada yaptıgım testler arasında farklar vardı o yüzden beni umutsuz kılan çizgi hayaletlikleri aynı kalması 4 gün öncede zor gördüğüm çizgi vardı bu seferde zor gördüğüm çizgi var bugün koyulaşsaydı beta değeri arttığından emin olacaktım

Ayyy minnosa bak sen kuzum dr falan görüştün mü hiç bi görüşünü alsaydın ne diyor bir daha kan vermek lazımmı falan en azından bilgi al
Canım pazartesi yada salı sağlık ocağına gidicem artık ordan devam ederim bakalım ne derse ona göre hareket ederimama muhtemelen kan ister tekrar ben korkuyorum öğrendiğim günden beri lekelenmem devam ediyor çünkü

Hayırlısı olsun canım benim durum hakkında ne düşünüyorsun peki içimdeki umut öldü gibi

Predictor early de bu şekilde çok çizgi görüp regli olan var bu testin kendi çizgisi benimde bata 3 ve 1 gün kala daha belirgin çıkardı ama regli olmuştum size tavsiyem stres yapmadan bata yakın başka marka ile test yapın bozmayın moralinizi

Sizin iğne günü hariç 9.gününüz bugün testiniz iğne etkisiyle pozitifte çıkabilir çıkmayada bilir sonuç yanıltıcı olur iğne günü hariç 12. yada 13.günü bekleyin doğru sonuç için

Hayırlısı olsun canım benim durum hakkında ne düşünüyorsun peki içimdeki umut öldü gibi
Umudunu yitirme canım ama varsa bile erken öğrenmekte ayrı stres yapıyor zaten canım. Koyulaşma artmadı yazmıştın aynı marka ve sabah yapıyorsun demi. Bide bat ne zamandi senin

Geçen ayda yapmıştım böyle birşey olmadı o yüzden açıkçası umutlandım ama bunu söyleyen çok kişi var doğru olabilir kaset testtede 2dir ince çizgi görüyorum ama normal mi kaset test bide daha geç sonuç veren bir test bence bu erken gebelik testleri para tuzağı dediginiz gibi 2-3 gün sonra tekrar idrar testi yapacağım netlik oluşmazsa zaten kimyasal demektir başkada aklıma birşey gelmiyor beta denilen değer 2 günde %60 artabilen bir değer sonuçta teste yansırdı diye düşünüyorum artış hali koyu çıkarak

Umudunu yitirme canım ama varsa bile erken öğrenmekte ayrı stres yapıyor zaten canım. Koyulaşma artmadı yazmıştın aynı marka ve sabah yapıyorsun demi. Bide bat ne zamandi senin
Evet canım 4 gün öncede aynı testi atmıştım hatta zor gözüken bir çizgi vardı dün yine yaptım gece 3 bucukta yaptım yine geçenki gibi kıl gibi çizgi çıktı geçenkinden hiç bir farkı yok efektle bile zor gözüküyor haliyle kanıtlayamıyorum bile çizgi olduğunu nasip diyorum inşallah sağlıksıx gebelik durumu yoktur bu çünkü gebelik tutmamasından daha çok üzüyor insanı

Ben de predictor de 2 testte yalancı çizgi gördüm. Hemen çıktıysa bilemem ama sonradan çıkanlar çok yanıltıyor. İnşallah hamilesinizdir ve bebeğiniz sizinledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…