Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ben her ay gebelik planlayıp gebelik denen duyguyu hiç yasamayan bir kadinim galiba bu ay da olmayacak Hakkımızda hayırlısı olsun Allah kalplerimizi dizginlesin

Merhaba daha önce idrar testini atmıştım pozitif çıkmıştı bugün kan verdim adetim 6 gün gecikti beta hcg değerim 57.1 çıktı bu normal mi beklenen adet günümden 5 gün önce kan tahlili yaptırmıştım gebelik yok dediler ama o zaman yerleşme kanamam devam ediyordu adetim üç gün gecikince idrar tahlili yaptım çift çizgi çıktı bugün adet gecikmesinin 6. Günü kan tahlili yaptım 57.1 çıktı bana düşük geldi sizce durum nedir doktora göstermeye korkuyorum sonuçları

Merhaba daha önce idrar testini atmıştım pozitif çıkmıştı bugün kan verdim adetim 6 gün gecikti beta hcg değerim 57.1 çıktı bu normal mi beklenen adet günümden 5 gün önce kan tahlili yaptırmıştım gebelik yok dediler ama o zaman yerleşme kanamam devam ediyordu adetim üç gün gecikince idrar tahlili yaptım çift çizgi çıktı bugün adet gecikmesinin 6. Günü kan tahlili yaptım 57.1 çıktı bana düşük geldi sizce durum nedir doktora göstermeye korkuyorum sonuçları
Canım geç yumurtlamış olabilirsin haliyle geç döllenme olmuş olabilir kanda hcg takip edip artışa göre anlarsın korkma içini ferah tut olumlu düşün olumlu olsun zaten sağlıklı embriyo değilse kimyasal olur herşeyin başı sağlık kuzum inşallah sağlıcakla tutunur sağlıcakla gelir🤲🏻🌸

Canım geç yumurtlamış olabilirsin haliyle geç döllenme olmuş olabilir kanda hcg takip edip artışa göre anlarsın korkma içini ferah tut olumlu düşün olumlu olsun zaten sağlıklı embriyo değilse kimyasal olur herşeyin başı sağlık kuzum inşallah sağlıcakla tutunur sağlıcakla gelir🤲🏻🌸
İnşallah ya çok korkuyorum açıkçası neden böyle oluyor anlamıyorum çift çizgiyi görmemin üstünden 3 gün geçti bence değerim düşük

İyiyim canım benim 🙏 bugün kontrole gittim rahim tertemiz dedi, kürtaja gerek kalmadı şükür ☺️ sen nasılsın, nasıl gidiyor?
Geçmiş olsun canım İnan bana böylesi bellide en hayırlısı eminim ki bi daha ki gebeliğin çok sağlıklı ve kolay geçecek 🤲🏻🍀
Kızlar en son Perşembe ve bu sabahı değerlendirdik
Şimdi ovu yaptım
Sizce ne zaman değerlendirme devamı gelsin
Pike çok yakın bence [ATTACH
type="full"]3112727[/ATTACH]
Bence yarın pik olur canım tabi değerlendirme konusunu sen bilirsin ☺️
Çok ayıp beni kızdırma ne yapar eder ekim koydurturum sana kızının ismini 🤣🤣🤣🤣 hayırlısı kuzum ya inşallah bebişlerimizin haberini alalım da ❤🤲🏻
🤣🤣🤣❤️❤️❤️amin canım 🥰

Geçmiş olsun canım İnan bana böylesi bellide en hayırlısı eminim ki bi daha ki gebeliğin çok sağlıklı ve kolay geçecek 🤲🏻🍀

Bence yarın pik olur canım tabi değerlendirme konusunu sen bilirsin ☺️

🤣🤣🤣❤️❤️❤️amin canım 🥰
İnşallah kuzum sağolasın 🙏 muhakkak vardır bi hayır.. hepimize sağlıkla nasip etsin ❤️

Kızlar mfk ürünleri kullanan varsa ovülasyon testiyle yola çıkmayın denedim ve gördüm doktor bi canlı yayınında da söylemişti yanlış çıkar diye aklımda kalmıştı cidden öyleymiş test ettim bugün, geçen aydan kalan ovülasyon testlerim vardı bugün yumurtlama akıntım oldu test yaptım pik değil hatta aşırı silikti bilginize Yani yanılgıya düşmüş olmayın diye söylemek istedim☺️

5 gün önce kan tahlilinde çıkmadığına göre geç döllenme olmuş olabilir. O yüzden değer de normaldir bence önemli olan düzenli bir artış olması. Yumurtlama takibi yapmış mıydınız? Adet düzenli mi?

Kizlarrrr 8 temmuz son adet
5 agustos idrarda cift cizgi ama beta hcg 19
2 gun sonra 7 agustosta beta 47
5 gun sonra 12 agustos beta 168
Doktor son artis cok az oldugu icin yuzde 90 kimyasal veya dis gebelik dedi
Yarin icin son bi test yapcaz cok uzgunum boyle artis yasayan var mi😔

X