Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Erken gebeliklerde silik çıkabiliyor canim bende de cok çıktı ama Gebelik yoktu

Bende bekliyorum kan vercem bugün İnşallah güzel haberle gelirim size

Evet iğnenin etkisini çok yaşadım, bu sefer ..
Adet ağrısı gibi ağrı ve gaz sıkışması yaşıyorum..
Ama gün geçtikçe etkiler de azalıyor.

Turuncu agac benide elermisin kirmizi karti gordum 1 gun gecikmeyle moralim cok bozuk millet 1 gun gecikmeyle hamileyim diyor ben ise bir kac gun emin olduktan sonra hamile miyim acaba diyorum anlayamadim nisan ayindan bu yana can-ı gonulden istiyorum olmuyor tabi ki herseyin vakti var zamani var ama insan istiyor hamileysem geciksin degilsemde vakti zamaninda olsun ki umutlanmak istemiyorum Allahin bir bildigi var diyip sineme cekiyorum bat 10 eylul eylul topigine gececegim ama burayida birakmayacagim

Günaydın kızlar. Hepinize güzel bir gün diliyorum. Gün aşırı iki tane gebelik testi yaptım. Biri yumurtlamadan 10 gün sonra biri de 12 gün sonra yapıldı. Üstteki eskisi alttaki yenisi. Sizce nasıl? Çizgide koyulaşma var mı? Yeni yaptığım biraz dalgalı oldu. Herhalde fazla damlattım.

Eklentiler

• IMG20220814115325.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 90
Test görünmüyor canım

Bat tarihimi yanlis yazmisim 11 eylul

Heniz iki gün var. Yumurtlamanın 12. Günündeyim
Bende hep dayanamayıp test yapıyordum ilk defa bu ay yapmadım. Regl gecikmeden de test yapmayacağım kendimi yedim durdum testte negatif gördükçe ağlıyorum tutamıyorum kendimi, bence sizde erkenden yapmayın gecikme olursa yaparsınız bu şekilde stresimiz de artıyor

Çok haklısınız. Yok yere strese sokuyoruz kendimizi.

Çok haklısınız. Yok yere strese sokuyoruz kendimizi.
İnanın şuan bile zor tutuyorum kendimi test yapmamak için, adet belirtilerim var biliyorum bir iki güne regl olacağım. Yinede bir umut var içimde ne bileyim umudu kesemiyorum. Hayırlısı olsun hepimiz için en hayırlısını versin Rabbim

Bilemedim aşkım geçenkiyle aynı çıktı görüntü arasından 4 gün geçti daha koyu bekliyordum pek umudum kalmadı
Ben de inceden bir çizgi gördüm bence birkaç gün sonra daha tekrarla testi canım. Ben de kendimi tutuyorum resmen. Yarın 29. Gün. Bu ay hesabıma göre 32-33. Günde adet olmam gerekiyor. Predictor early sipariş etmiştim şuan yolda. Yarın ya da salı gelecek büyük ihtimalle. Evde laboquick gebelik testi var. Kendimi bu zamana kadar zor tuttum zaten hiçbir belirtim de yok gaz ve şişkinlikten baska. Yarın kaset test yapsam mı yoksa o kadar bekledim erken gebelik testini mi beklesem diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…