Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

En güzeli 🥰 iyi yaptın canım hoşgeldinn biz bıraktığın gibi gol olsun çabaları ahaha😂 bu ay mfk aldım başladım hayırlısı bakalım değerlendiriyoruz günleri bizde haftaya tatile çıkacağız bekleme süresini tatilde geçircez yani kafamda dağılmış olur dedik yıllık iznini ince ince hesaplarak düşünerek aldırdım eşime😂😂😂
İyi yapmissin kuzum inanki zaten hava sicak tatilde kosusturma yeni arkadaşliklar vs vs derken zaman cabuk geciyor unutuyosun testi falan. Cok iyi olmus bekleme süresi

İyiyim canım benim 🙏 bugün kontrole gittim rahim tertemiz dedi, kürtaja gerek kalmadı şükür ☺️ sen nasılsın, nasıl gidiyor?
Yeterki iyi ol hersey zamanla olur moralin iyi gördüm🥰🥰Bende iyi diyelim iyi olayim dün geceden buyana şiddetli karin agrisi oluyor alt kasiklarimda. Ama genel olarak iyiyim tatilde 7 günde 3 degerlendirme yapabildim 😅 lekem geliyodu ilk gün zaten. Dün aksamda degerlendirme yaptik sali randevum var.

Cok silikti kuzu ya testler
Hoşgeldin kız tatilden bende 2 aya yakındır memlekette yım net çekmediği için giremedim eşimde yanımda yoktu malesef tık yoktu haliyle bı tuhaflık var ben bu ay 3 gunregl oldum ki normalde böyle olmaz neysee 2 ayın üstüne dün akşam degerlendirdik adetin 12 ci günü bugün yumurtlama dönemindeyim anlicannnnn eee 2aylik şeyin ustunede bu ay hamile kalmazsam yuh dicem

İyiyim canım benim 🙏 bugün kontrole gittim rahim tertemiz dedi, kürtaja gerek kalmadı şükür ☺️ sen nasılsın, nasıl gidiyor?
Bir yabdan üzülüp bir yandan da sevindim çünkü içerde kalan parça çok yoruyor ben mesela sırf kürtaj yapmamak için doktor 8 iğne verdi kızımdan önce ilk dusugumde olmuştu bu 8 iğneyi 4 günde çift yani karisitirip vuruluyordum sonunda gerek kalmadı kürtaj olmadan kurtulduydum yani zor bu işler Allah'ım doldursun gobuslerimizi sağlıklı bir şekilde 🤲

Yeterki iyi ol hersey zamanla olur moralin iyi gördüm🥰🥰Bende iyi diyelim iyi olayim dün geceden buyana şiddetli karin agrisi oluyor alt kasiklarimda. Ama genel olarak iyiyim tatilde 7 günde 3 degerlendirme yapabildim 😅 lekem geliyodu ilk gün zaten. Dün aksamda degerlendirme yaptik sali randevum var.
E yine iyi değerlendirmişsiniz, daha ne olsun ☺️ yumurtlaman geçti o zaman, kaç gün kaldı bata?
Bir yabdan üzülüp bir yandan da sevindim çünkü içerde kalan parça çok yoruyor ben mesela sırf kürtaj yapmamak için doktor 8 iğne verdi kızımdan önce ilk dusugumde olmuştu bu 8 iğneyi 4 günde çift yani karisitirip vuruluyordum sonunda gerek kalmadı kürtaj olmadan kurtulduydum yani zor bu işler Allah'ım doldursun gobuslerimizi sağlıklı bir şekilde 🤲
Evet kötünün iyisi diyelim 🙏 sağolasın kuzum, amin sağlıkla kavuşalım bebişlere

X