Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

İyi yapmissin kuzum inanki zaten hava sicak tatilde kosusturma yeni arkadaşliklar vs vs derken zaman cabuk geciyor unutuyosun testi falan. Cok iyi olmus bekleme süresi

İyiyim canım benim bugün kontrole gittim rahim tertemiz dedi, kürtaja gerek kalmadı şükür sen nasılsın, nasıl gidiyor?
Yeterki iyi ol hersey zamanla olur moralin iyi gördümBende iyi diyelim iyi olayim dün geceden buyana şiddetli karin agrisi oluyor alt kasiklarimda. Ama genel olarak iyiyim tatilde 7 günde 3 degerlendirme yapabildim lekem geliyodu ilk gün zaten. Dün aksamda degerlendirme yaptik sali randevum var.

Cok silikti kuzu ya testler
Hoşgeldin kız tatilden bende 2 aya yakındır memlekette yım net çekmediği için giremedim eşimde yanımda yoktu malesef tık yoktu haliyle bı tuhaflık var ben bu ay 3 gunregl oldum ki normalde böyle olmaz neysee 2 ayın üstüne dün akşam degerlendirdik adetin 12 ci günü bugün yumurtlama dönemindeyim anlicannnnn eee 2aylik şeyin ustunede bu ay hamile kalmazsam yuh dicem

İyiyim canım benim bugün kontrole gittim rahim tertemiz dedi, kürtaja gerek kalmadı şükür sen nasılsın, nasıl gidiyor?
Bir yabdan üzülüp bir yandan da sevindim çünkü içerde kalan parça çok yoruyor ben mesela sırf kürtaj yapmamak için doktor 8 iğne verdi kızımdan önce ilk dusugumde olmuştu bu 8 iğneyi 4 günde çift yani karisitirip vuruluyordum sonunda gerek kalmadı kürtaj olmadan kurtulduydum yani zor bu işler Allah'ım doldursun gobuslerimizi sağlıklı bir şekilde

E yine iyi değerlendirmişsiniz, daha ne olsun yumurtlaman geçti o zaman, kaç gün kaldı bata?
Evet kötünün iyisi diyelim sağolasın kuzum, amin sağlıkla kavuşalım bebişlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…