Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kuzum mfk hiç kullanmadım ve uygulamadim hiç bir fikrim yok açıkçası ama sen değerlendir bence kaldığın yerden devam et
Valla bende bu ay ne uyguluyorum belli değil
Mfk ile başladım
Ovulasyon yapıyorum yanı sıra
Bugün öylesine ilişki oldu daha dün olmuştu
Hatlar karıştı vallahi

Valla bende bu ay ne uyguluyorum belli değil
Mfk ile başladım
Ovulasyon yapıyorum yanı sıra
Bugün öylesine ilişki oldu daha dün olmuştu
Hatlar karıştı vallahi
Ahahaha hatları karıştırmamak adına bu ay kendime söz verdim bende ama günü gününe olmayabiliyor bazen malum yaz ayı misafirler vs oluyor böyle bir gün bir gün kaydıra kaydıra tuttururuz inşallah

Aynen benimde meme hassasiyetim geçti ama karnım hâlâ sis sanki yaaa. Yok canim bıraktım yapmıyorum ama 2 3 günüm var biliyorum akintim artiyot benim
Ben inanıyorum ki en doğru zamanda gelecek bu bebişler kendimizi çok dinliyoruz takıntı haline getirdik belki de sende rahat ol canım kardeşin gelmiş galiba kafanı dağıt bence ben yorumlardan biliyorum seni Rabbim hepimizin kucağını doldursun

Hepimiz kafayı yicez az kaldı herhalde Allah'ım tez zamanda nasip etsin amin amin amin
Amiinn
Bugün inanki 3 tane içtim o da hep arayla
Şimdi akşam mesela boş kaldım ya hemen paketi masada bulunca yine 2 3 tane arka arkaya oldu
Ya ben azaltmak peşindeyken boş kalınca illa böyle oluyor
Burda bir doktor bana paketi eşin saklasın demişti
Ama onu da denedim geçen gün acayip agresif oluyorum o önümde olmayınca
Ne olacak bu halim bilemiyorum
Bir yandan da gebelik çok istiyorum

Valla öyle buraya girmeden önce daha iyiydim sanki burda hırs mı yaptık ne
Olacak inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…