Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar bu sayfa uğurlu geldi sanırım hamileyim sonunda=) rabbim hepinize nasip etsin inşallah
Erken hamilelik belirtileri
Adetten bir hafta önce tek taraflı kasık ağrısı sadece sol kasigim ağrıdı
Dudagim kurudu çatladı
Ve adete 4 gün Kala mide yanması oldu
Belirtileri acaba dedim erken gebelik testi yaptım cok silik çizgi vardi sitede paylaştım zaten.sonradan tekrar ettim testi çizgi biraz daha belirgin oldu ve 3 gün önce acilde kan verdim hamile çıktım değerim 32 çıktı bugün yani iki gün sonra tekrar ettim 82 cikti rabbim gönlünüzden gecenleri kabul etsin ❤️😘

Kızlar bu sayfa uğurlu geldi sanırım hamileyim sonunda=) rabbim hepinize nasip etsin inşallah
Erken hamilelik belirtileri
Adetten bir hafta önce tek taraflı kasık ağrısı sadece sol kasigim ağrıdı
Dudagim kurudu çatladı
Ve adete 4 gün Kala mide yanması oldu
Belirtileri acaba dedim erken gebelik testi yaptım cok silik çizgi vardi sitede paylaştım zaten.sonradan tekrar ettim testi çizgi biraz daha belirgin oldu ve 3 gün önce acilde kan verdim hamile çıktım değerim 32 çıktı bugün yani iki gün sonra tekrar ettim 82 cikti rabbim gönlünüzden gecenleri kabul etsin ❤️😘
Oyy maşallah🧿 😍Tebrik ederim canım sağlıklı ilerleme olsun inşallah hayırlısıyla kucağınıza almak nasip olsun🤲🏻🌸🐣

Kızlar her etiketlerinizde heyecanlanıyorum aha hamiş haberi geldi diye 🤭🤭 iyiyiz kuzucum cok şükür suanlık yolunda herşey sen nasılsın asko
İnşaallah yakın zamanda gebelik için de etiketlerim sizleri😍 şükür aşko iyiyim ilaçlari içiyorum düzenli şekilde, meditasyon dinliyorum baya iyi geliyor

Son kontrolümüzde kalp atışı
yoktu kuzum. Akşamı da kanamam başladı zaten
Çok üzüldüm canim ya🥹Allah bidaha yaşatmasin,tez vakitde yeniden sevindirsin inşaallah
Beni sormayın ya 😂 kocam corona ben de üşütük vaziyetteyim muhtemelen ben de coronayım ailecek çiçek açtık 🤪
Rabbim şifalar versin,noldu size noldu böyle katula katula😅😅

Ben doktor kontrolümü bekliyorum canım bir değişiklik yok bende :)
Nasıl gidiyor hamilelik?😍

İyi kuzum ben değilim söylemiştim sanırım😅😅😅 eve sardım bu ara bende şöyle bakınıp çıkıyorum belirti okumıycam kendime söz verdim diye🤣🤣
İnşaallah çok az kaldi🥳 Ağustos bizim ayimiz
,Evet ya bende reçellere sardim🤣ha bile yapip duruyorum sıcakta kendime işgence resmen😵‍💫😵‍💫

Sen nasılsın iyi misin kuzum?
Genel olarak çok iyiyim şükür, iş güce sardim, eş paketini kullaniyorum düzenli olarak inşaallah bu ay faydasını görücem😍

Kızlaar acil sorum var mfk kullanıyorum 3-2-3-2 planladık bu ay ilk gün 6 sında oldu sonra 9 unda olmalıydı ama misafir vardı olmadı bizde 10 una kaydırdık normalde kaydırmasaydık 3-2 ye göre 11 i değerlendirme olmalıydı ama 10 unda olduğu İçin 11 i değerlendirmelimiyim bu gece yoksa 12 Simi olsa arada kaldım adam uyumadan karar vermeliyim 🙈🙈🙈😂
Ben de ilk aydır kullaniyorum,3+2 planladik ama hayat işte planlanan gibi gitmiyor🤣doktorun yöntemi ile değil ilaçların etkisinden kendi yöntemlerimizle değerlendirdik🤣🤣🤣 o kadar takma kafana rahat ol yani
Ben adetin 7-10-12-15-17-20 ci günlerini yazmıştim takvimde
Ama tam aksi oldu))adetin 8-10-11-13-15i 🤭🤭

Ben de ilk aydır kullaniyorum,3+2 planladik ama hayat işte planlanan gibi gitmiyor🤣doktorun yöntemi ile değil ilaçların etkisinden kendi yöntemlerimizle değerlendirdik🤣🤣🤣 o kadar takma kafana rahat ol yani
Ben adetin 7-10-12-15-17-20 ci günlerini yazmıştim takvimde
Ama tam aksi oldu))adetin 8-10-11-13-15i 🤭🤭
😂😂 dimi Ya😀 evet kendi videosunu oturdum izledim başlamadan önce 8. Gün muhakkak ilişki dedi ondan sonra 3-2-3-2 veya tam tersi 2-3-2-3 dedi 14.gün de önemli dedi pcoslar için 21. Gün de önemli dedi ben 21 de de yapcam geçen ay geç yumurtlamıştım o civarlarda bakalım nasip plan boşuna işte uymuyor 😂😄

😂😂 dimi Ya😀 evet kendi videosunu oturdum izledim başlamadan önce 8. Gün muhakkak ilişki dedi ondan sonra 3-2-3-2 veya tam tersi 2-3-2-3 dedi 14.gün de önemli dedi pcoslar için 21. Gün de önemli dedi ben 21 de de yapcam geçen ay geç yumurtlamıştım o civarlarda bakalım nasip plan boşuna işte uymuyor 😂😄
Evet canim bende defalarla izledim,ama sonuç kendi yöntemimiz😂🤭 inşaallah bu ay ilk atişla gol yaparizzz😍😍
Bide sabah rüya gördüm 🥹evimin yanina kimse yeni dogulmuş bebek birakmiş terkedilmiş kız bebek🥹🥹ben buluyorum onu polis filan ariyorum ama gelen olmuyor, göbek kordonunu kesiyorum,giydirip sıkı sıkı tutuyorum kimseye vermiycem benim çocuğum olucak diye🥹🥹 uyandigimda çok kötü oldum ya

Bu çıkan sonuc erken yaptığınız içindir nasil gebelik yok diyorlar dr bazen tuhaf konusuyor cidden 2 kati artması önemli olan ilk gebeligimi 3 bin küsür değerle öğrendim kurtaj oldum ikinci gebeligimi 48 yada 50 gibi bir değerle öğrendim suan 4 yasinda bir oglum var nasip 2 gunde bir 2 katına çıkar inşallah hiç canını sıkma 🥰
Evet baya erken yaptım o yüzden 🙂 inşallah güzel güzel artar canım🥰

X