Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

İnşallah canım en hayırlı zamanda mutlu haberlerimizi birbirimize veririz

Emin olamıyorum net çıksın istiyorum aslında adetim yakın illaki biraz koyu çıkmazmıydı
Yok canım üç gün var bide kaset test erken gebelik testi falan olsa neysede yani çok yeni olmalı ki böyle çıktı kaset testlerde adet günü gelmeden çok net ikinci çizgi olmuyor canım senin için renk ışık oynamaları yaptım testine ve gölge bariz var bakk

Eklentiler

• 8F67227D-0A71-47DA-8644-D8082550D27B.jpeg
    103,6 KB · Görüntüleme: 74
Hahahah teşekkür ederim gercekten böyle baya belli olmus inşallah rabbim en kısa zamanda bebek haberi almayı nasıp etsin bende adet olmazsam tekrarlıyım

Hahahah teşekkür ederim gercekten böyle baya belli olmus inşallah rabbim en kısa zamanda bebek haberi almayı nasıp etsin bende adet olmazsam tekrarlıyım
Ben hep böyle yaparım var mı yok mu daha net anlaşılıyor Evet canım adet günü sabahında tekrarlayabilirsin daha koyu olur eminim hatta bir gün öncesi bile

Rica ederim ne demek inşallah hepimiz gebe kalırız tez zamanda
Kızlaar acil sorum var mfk kullanıyorum 3-2-3-2 planladık bu ay ilk gün 6 sında oldu sonra 9 unda olmalıydı ama misafir vardı olmadı bizde 10 una kaydırdık normalde kaydırmasaydık 3-2 ye göre 11 i değerlendirme olmalıydı ama 10 unda olduğu İçin 11 i değerlendirmelimiyim bu gece yoksa 12 Simi olsa arada kaldım adam uyumadan karar vermeliyim

Kesinlikle dayanılmıyor işte insan çatlıyor meraktan
Hamile olduğumu kocam duysa vallaha kalbine iner 2 bucuk yasında oğlumuz var hiperaktif ben pkoyum zor hamile kalıyom diye 2 aydır korunmayı bıraktık sımdı hemen kalırsam kalbine inicek zaten dedi bana kalıpta erkek derlerse ben afrikaya gidiyom beni bidaha arayıp sormayın dedi

Bu çıkan sonuc erken yaptığınız içindir nasil gebelik yok diyorlar dr bazen tuhaf konusuyor cidden 2 kati artması önemli olan ilk gebeligimi 3 bin küsür değerle öğrendim kurtaj oldum ikinci gebeligimi 48 yada 50 gibi bir değerle öğrendim suan 4 yasinda bir oglum var nasip 2 gunde bir 2 katına çıkar inşallah hiç canını sıkma

Ahahaha sürpriiiz aslında tam zamanı doğum olana kadar 3 yaşında olcak en ideali

Siz hamilesiniz değil mi hayırlı olsun Rabbim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah bakalım benimde bu ağırlarım ne olacak zamanla geçecek mi?
Evet canım. Ben de bu ağrılar sonucunda önce test yaptım. Bunları belirti kabul edip. Ardından da kan verdim. Şimdilik hamileyim bakalım

Kuzum mfk hiç kullanmadım ve uygulamadim hiç bir fikrim yok açıkçası ama sen değerlendir bence kaldığın yerden devam et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…