Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Teşekkür ederim canım önceden miğde rahatsızlığın yoksa bir anda gastrit çıkmaz sanmıyorum. Bat ne zaman peki canım

Teşekkür ederim canım önceden miğde rahatsızlığın yoksa bir anda gastrit çıkmaz sanmıyorum. Bat ne zaman peki canım
Vallahi anlatamam mide özsuyu gelir ya insanın ağzına boğazı kavrulur. 2-3 kez oldu midem davul gibi karnım davul gibi. Pazartesi gününden beri. 24 ağustosta canım. Bakalım ne çıkacak. Hayırlısı olsun inşallah herşeyin hayırlısı.

Daha çok var canım bence bir hafta daha beklemelisin hakkında hayırlısı güzel düşün inşallah güzel olsun

Kizlar ya benim kasık ağrım adet bitti hâlâ hafif hafif var yumurtlamaya da 2 3 günüm var sizce sebebi ne olabilir ki
Bende aynıyım biliyor musun dün adetim bitmesine rağmen 2 gün bel ağrısı çektim ve kasık ağrısı da dahil bugünde şişkinlik var offf normalde adet bitince şişliğim geçer ama bu kez tam tersi oldu Test yapıyor musun canım benim daha yumurtlamama var

Benim de karnım öyle ağrıyo ki. Sürekli dinlenir halde kalmam lazım. Esnediğimde bile ağrıyor. Karnımın içi yara sanki

Aynen benimde meme hassasiyetim geçti ama karnım hâlâ sis sanki yaaa. Yok canim bıraktım yapmıyorum ama 2 3 günüm var biliyorum akintim artiyot benim

turuncu agac canım bana da çarpı koyabilirsin bende elendim an itibariyle
Kızlar miraclebeyb @midnattsol @sinemmlendi ve etiketleyemediğim diğer canlarım regl oldum
Umarm Eylül uğurlu gelir yada başka ay eğer bu ay adet olursam gruplara adımı yazdırmayacam o ay illaki olacakmış gibi strese gerek yok bence hangi ay uğur getirirse o ay inşallah sevincimi sizlerle paylaşırım biraz kafa dağıtmak gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…