Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar bu sayfa uğurlu geldi sanırım hamileyim sonunda=) rabbim hepinize nasip etsin inşallah
Erken hamilelik belirtileri
Adetten bir hafta önce tek taraflı kasık ağrısı sadece sol kasigim ağrıdı
Dudagim kurudu çatladı
Ve adete 4 gün Kala mide yanması oldu
Belirtileri acaba dedim erken gebelik testi yaptım cok silik çizgi vardi sitede paylaştım zaten.sonradan tekrar ettim testi çizgi biraz daha belirgin oldu ve 3 gün önce acilde kan verdim hamile çıktım değerim 32 çıktı bugün yani iki gün sonra tekrar ettim 82 cikti rabbim gönlünüzden gecenleri kabul etsin

Oyy maşallah Tebrik ederim canım sağlıklı ilerleme olsun inşallah hayırlısıyla kucağınıza almak nasip olsun

Kızlar her etiketlerinizde heyecanlanıyorum aha hamiş haberi geldi diye iyiyiz kuzucum cok şükür suanlık yolunda herşey sen nasılsın asko
İnşaallah yakın zamanda gebelik için de etiketlerim sizleri şükür aşko iyiyim ilaçlari içiyorum düzenli şekilde, meditasyon dinliyorum baya iyi geliyor

Son kontrolümüzde kalp atışı
yoktu kuzum. Akşamı da kanamam başladı zaten
Çok üzüldüm canim yaAllah bidaha yaşatmasin,tez vakitde yeniden sevindirsin inşaallah
Beni sormayın ya kocam corona ben de üşütük vaziyetteyim muhtemelen ben de coronayım ailecek çiçek açtık
Rabbim şifalar versin,noldu size noldu böyle katula katula

Ben doktor kontrolümü bekliyorum canım bir değişiklik yok bende :)
Nasıl gidiyor hamilelik?

İyi kuzum ben değilim söylemiştim sanırım eve sardım bu ara bende şöyle bakınıp çıkıyorum belirti okumıycam kendime söz verdim diye
İnşaallah çok az kaldi Ağustos bizim ayimiz
,Evet ya bende reçellere sardimha bile yapip duruyorum sıcakta kendime işgence resmen

Sen nasılsın iyi misin kuzum?
Genel olarak çok iyiyim şükür, iş güce sardim, eş paketini kullaniyorum düzenli olarak inşaallah bu ay faydasını görücem

Ben de ilk aydır kullaniyorum,3+2 planladik ama hayat işte planlanan gibi gitmiyordoktorun yöntemi ile değil ilaçların etkisinden kendi yöntemlerimizle değerlendirdik o kadar takma kafana rahat ol yani
Ben adetin 7-10-12-15-17-20 ci günlerini yazmıştim takvimde
Ama tam aksi oldu))adetin 8-10-11-13-15i

dimi Ya evet kendi videosunu oturdum izledim başlamadan önce 8. Gün muhakkak ilişki dedi ondan sonra 3-2-3-2 veya tam tersi 2-3-2-3 dedi 14.gün de önemli dedi pcoslar için 21. Gün de önemli dedi ben 21 de de yapcam geçen ay geç yumurtlamıştım o civarlarda bakalım nasip plan boşuna işte uymuyor

Evet canim bende defalarla izledim,ama sonuç kendi yöntemimiz inşaallah bu ay ilk atişla gol yaparizzz
Bide sabah rüya gördüm evimin yanina kimse yeni dogulmuş bebek birakmiş terkedilmiş kız bebekben buluyorum onu polis filan ariyorum ama gelen olmuyor, göbek kordonunu kesiyorum,giydirip sıkı sıkı tutuyorum kimseye vermiycem benim çocuğum olucak diye uyandigimda çok kötü oldum ya

Evet baya erken yaptım o yüzden inşallah güzel güzel artar canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…