Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Aşko silik görüyorum sanki negatif olduğuna emin misin ya markası ne bu test in
Bilmiyorum kuzu eczaneden verdiler attım çöpe vala hala sokulemedim kahve rengi leke geliyor habire ilk defa böyle birşey başıma geldi. Gelsede doktora gitsem valla başka birşey çıkmasa bari yoruldum ya

Merhaba arkadaşlar ben bir şey soracaktım. Benim sat 28 temmuzdu 4 gün sürer adetim 31 temmuzda bitti adetim. adetimden sonra en son 5 Ağustosta birliktelik oldu, yumurtlama dönemim 6-12 Ağustos arası gözüküyor benim. 8 ağustostan beri ne yesem midem yanıyor şişiyor midemi bulandırıyordu geğirme yapıyor şiddetli bir gaz dolaşımı yaşıyorum. 9 ağustosta da ıslaklık hissettim lavaboya gittiğimde çamaşırım ıslanmıştı sanki altıma işemişm gibi. İlk defa böyle bir şey yaşadım. Sol karın bölgemde batma oluyor. Bu tarz şeyler yaşayanlar var mi hiç ?

Sat tarihine bakınca aslında erken canım ama 4 gün sürdü diyorsun yani biteli 12 gün olmuş. Biter bitmez tutmuş olma ihtimali varsa tabi ki de bunlarda gebelik belirtisi bende bir kısmını yaşadım bı kaç gün daha bekle istersen

Bende siizn gibi düşünüyorum erken diye ama 4 gündür hiç böyle olmadığım için enteresan hissediyorum kendimi. Planlı bir şey de yapmadım için şaşkınım. Karnımın içi acıyor resmen. Bu gaz bu geğirme ne yesem karnım şişiyor. 9 Ağustostaki olay beni düşündürdü çok; bugünde karnımdaki batma. Değişik çok. Umarım kötü bir şey çıkmaz ilerleyen dönemde. Siz hamile olunca böyle mi oldunuz. Mide özsuyum geliyor bazen ağzıma.

Bende kasık ağrısı göğüs ağrısı falan her ay olduğu için bu ay da pek dikkate almadım farklılık olarak bende de şişkinlik vardı canım migdem de yanma vardı ama onuda gastritim var diye önemsememistim. Bende bugün öğrendim canım daha yeni ama bende de gaz sorunu var şuan karnimdan tuhaf tuhaf sesler geliyo guruldama gibi ama ağrı şeklinde değil. Aklına kötü bişey getirme bir sorun yoktur. Yeter ki hamilelik olsun canım

AA hayırlı olsun bebişin canım çok sevindim böyle plansız bir şey olursa şok olurum bende. Benimde yanma var şiş karnım çok bide batma oluyor karnımda. Bakalım canım. Benim gastrit vs yok hiç. Acaba diyorum gastrit mi oldum diye düşündüm. Bakalım ne çıkacak bu işten Rabbim hayırlısını versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…