Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

İşte erken gebelik testini salı yapalım sonuçta 4 gün kalıyo 4 cumartesi hepimizden güzel haberler gelir inş.
Olur canım anlaştık 4 gün kala predictor early yapalım hepimiz varsa sizdede yoksa da kasetle yaparsınız oda sonuç veriyor cıktıktan sonra 4 gün kala ideal olur test icin en azından varsa gözle görülür şekilde çıkar görmek icin kör olmayız inşallah vardır ay varya 2 gündür kasıklarım belim ağrıyor aynı adet yaklaşırkenki ağrı gibi bazen batmalar oluyor ins gebelik belirtisidir ama göğsümde hiç belirti yok oğlumda göğüslerim aşırı hassaslaşmıştı şuan göğüslerde yok belkide ikinci gebelik diye belirti farklıdır insallah gebeysem tabi

Selam kızlar. Üç gündür geçmeyen bel ağrım vardı. Özellikle akşama doğru karın ağrım da oluyodu. Bu sabah prodoctor isimli erken gebelik testi yaptım. İkinci çizgi çıktı. Gidip kan verdim. Hamileymişim. 73,04 çıkmış sonucum. Bat tarihim 16 ağustostu

Bakalım canım bende iki gün sonra tekrar vercem umarım artış olur

Gecesi güzel geçmemiştir ne yaşadı kim bilir böyle katı olmak için..
Düpedüz hamilesin inşallah, sadece biz biraz erken öğreniyoruz sıkıntı o :)
Hahaha demi ya eşim bekleyemedin pazartesiye kadaar diyip kiziyor bide ahh ahh 8 aydır beklemisim taş olsa çatlar daha ne kadar bekliyeyim ki hayatımda ilk defa çift çizgi görmüşüm gelde bekle yanibide eşim diyor ki gebelik testleri iki gündür pozitif ama diyo onlar binde bir doğru verir diyo aksine benim gebelik testlerine olan inancım daha da arttı bu kadaar düşük değeri bile gösteriyorsa

Bakalım canım bende iki gün sonra tekrar vercem umarım artış olur
İnşallah canım sen gönlünü ferah tut hayırlısıysa yükselicektir allahın izni ile bol dua et stres yapma ben 34 öğrendikten sonra 2-3 gün sonra 191e cıkmıştı doktor süper demişti bidaha son kez kan istiyorum senden en az 700ü görmemiz lazım demişti verdim ve 1471 çıkmıştı allahtan ümit kesilmez rabbim ol der ve olur

Ben de predictor early sipariş vermiştim dün geliyoooo. Ne zaman yapmalıyım acaba biri beni durdurmalı. Evde laboquick gebelik testi de var ama yapmıyorum asljnda gelişme var ama gün geçtikçe kendimi zor tutacağım gibi

Sizin kaç gün vardı adetinize ay bende eğerki aynı soruyu 10 kere sorduğum varsa kusura bakmasın batları kafamda tutamıyorum herkesin o yüzden dk başı soruyor olabilir maruz görün beni

Ya çok sevindim hayırlı olsun. Darısı başımıza olsun inşallah Ben en geç 19 agustosta adet olacağım. En erken 17 Ağustos bekliyorum test için

Kanka acildekiler o kadar ciddi olaylarla uğraşıyor ki bunlar onlar için çok ayrinti geliyor
Ya valla bilemedim canım ne kadar da olsa doktor yani en azından tekrarla der bişey der adetin geçti mi der bir hafta on gün geçmişse bu değer çok düşük der biseyler der yani

Hayırlı olsun inşallah sağlıkla ilerlesin canım

Sizin kaç gün vardı adetinize ay bende eğerki aynı soruyu 10 kere sorduğum varsa kusura bakmasın batları kafamda tutamıyorum herkesin o yüzden dk başı soruyor olabilir maruz görün beni
Yok önemli değil ben de aynı şekildeyim ya en erken 17 Ağustos en geç 19 Ağustos beklenen adet tarihim. Tam kestiremiyorum tatildeyken denk geldi akıntı takibi tam yapamadım. Ne zaman yapmalıyım sence canım? Senin kaç gün vardı?

Hastane yemeklerinin içine bişey mi katıyorlar kafaları bı hoş galibaneyse canım o doktor olabilir ama ben daha tecrübelilerle konuşuyorum bende doktorda kim oluyormuş

Canım sende pazartesi yap garanti olsun bence bizde salı yapacağız 4 gün kala bat 20si sende pazartesi yap en geç 19uysa canım garanti olur

Maşallah canım 34 ten 191 e çok iyi artmış bir anda. Çok şükür ya inşallah saglikli olsun ama bu duyguyu da yaşadım ya en azından daha ne isterim

Canım sende pazartesi yap garanti olsun bence bizde salı yapacağız 4 gün kala bat 20si sende pazartesi yap en geç 19uysa canım garanti olur
Ben de pazartesi ya da salı için kararsızdım. Bir de salı günü evlilik yıldönümümüz. Keşke olsa da hayırlısı ile sürpriz yapsam eşime İnşallah pozitifleri görürüz hep beraber amin

Maşallah canım 34 ten 191 e çok iyi artmış bir anda. Çok şükür ya inşallah saglikli olsun ama bu duyguyu da yaşadım ya en azından daha ne isterim
Evet canım insan şaşırıyor ama gerçekten rabbim izin verdiği sürece artıyor seninde en az 75 olması lazım 2 günde ama daha fazla olma ihtimalide var

Yaa canım çok sevindim hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Ben de pazartesi ya da salı için kararsızdım. Bir de salı günü evlilik yıldönümümüz. Keşke olsa da hayırlısı ile sürpriz yapsam eşime İnşallah pozitifleri görürüz hep beraber amin
Evet canım bence pazartesi yap bana sorarsan benim dünkinde bile incecik zor görülen bir çizgi gördüm ama ona rağmen salıyı bekliycem ne kaybederim ki bide oğlumda erken öğrenmiştim erken öğrenmek zahmet çok istiyor sürekli beta takibi ondan sonra kese bekle kalp atışı bekle o yüzden şuan tecrübelendim ne kadar geç o kadar iyi sağlıklı olsunda varsa geç öğrensemde olur geç öğrenince bide daha garanti oluyor zaten şansıma doktorumda seyahatte hamile olmuş olsam bile onun gelmesini bekliycem her türlü

Evet hap da iğne de kullandım. Ama bu sefer pıhtılaşmadan değil de genetik bir problemden dolayı böyle oldu galiba. Bi şekilde sağlıksız işte..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…