Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Patlatayım mı bombayı eşim corona %90 ben de öyleyim sıradaki faciayı beklemeye koyuldum napayım ne gelecek diye düşünüyorum
Bende coronaydım karantinam dün bitti ama eşim iki günde bir test verdi ona nasıl bulaşmadı anlamadık, sizde de olmayabilir yani

Asıl sorunu çözmeden olumlama yapmak belki 1 saat belki 1 gün işe yarar. Olumlu düşünmek ile olumlama yapmanın arasında fark var.
Hissedilmeden yapılan hiçbir şeyin etkisi olmaz. Dilin söylemesi değil önemli olan sadece, kalbin de hissetmesi.

Bununla birlikte ağzımızdan çıkan her şeyin de çok büyük önemi var. Örneğin bizim ülkemizde genelde başımıza bir şey gelince, bundan dah abeter ne olabilir ki? deriz. V e yüzde binbeşyüz daha kötüsünü görürüz :)
Çünkü sistem merak ettiğimiz şeyleri yaşatmak üzerine kurulu çünkğü bu dünyaya deneyimlemeye geldik.
Hani deriz ya korktuğum başıma geldi, işte bu bunların kısa bir özeti gibi.

EFT eğitimi de veriyorum ben ve genelde açılımlar çok güzel oluyor, kendim de eğitimi alırken çok güzel şeyler yaşamıştım. Ama şöyle bir şey var ki ruh ne zaman hazır olursa o zaman açıyor kendini her şeye.
Ve maalesef ki insanoğlu çok canı yanmadan ruhunun varlığını hatırlamıyor...

Comfort ilişkiden 5 gün sonra kullanılıyormuş o yüzden denemek istedim bende
Benimde bat 20si canım ama bence biraz daha bekle ben dün yaptım ama neredeyse negatif gibi çıktı sadece kendimin gördüğü ince cizgi cıktı predictorda bitane daha var elimde onu 4 gün kala yapmayı düşünüyorum %90ı 4 gün kala sonuç almış o testte

Bende coronaydım karantinam dün bitti ama eşim iki günde bir test verdi ona nasıl bulaşmadı anlamadık, sizde de olmayabilir yani
Benim de belirtilerim var..soğuk algınlığı yaşamıyorsam eğer Coronayım size de çok geçmiş olsun. Ben teste gitmedim kızımın bacağı kırık e zaten eşim böyle bana da karantina gelirse hepten biteriz yani

Kesinlikle katılıyorum birkaç aydr ağzımdan çıkan şeylere dikkat etmeye çalışıyorm istediklerimi doğru şekilde ifade etmeye çalışıyorum . ben eft dersleri de aldm ama bence ruhum henüz hazır değil kendimi ikna etmem gerekiyor önce :) çok inadım çoook

O zaman sen ben O omur ozguven beraber salı günü yapalım mı

Evet öyleymiş erken gebelik testi ilişkiden 5 gün sonra yapılıyomuş
Yaaa, ben. battan 6 gün öncesinde gösteriyor olarak biliyordum.
Bir şey itiraf edicem, içimde hiç test yapma isteği yok
Negatif sonuçtan korkuyor olabilir miyim? Neden olmasın, olabilirim :))

Ama dün test için çok erkenmiş sanki, daha embriyo yola düşmeden teste düşmez ki annesi :))
İnşallah herkesin gördüğü 2. çizgiyi görürsünüz
16 sı oluyor bu durumda test günümüz:)

Ruh bilir işini, ne zaman hazır olursa o zaman alır şifasını gerektiği yerden..
Çok da zorlamamak lazım, her şey zamanı gelince güzel..

Hayat kendini yaşatıyor bir şekilde...

Benim ilk değerim 16 çıktı :) kendi doktorum gebelik var ama cok yeni önemli olan artışı dedi. Bazı doktorlar böyle konuşup sinir bozuyor gerçekten kendi doktorumun haricinde baska bi doktora gitmistim bana da çok düşük adet olunca gel dedi boş yere moralimi bozdu. Sonrasında çok şükür yükseldi o yüzden hic moralini bozma, iki gün sonra tekrar ver çok güzel yukselecek Allah'ın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…