Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

1000 olunca çünkü kese görünüyor. Geç döllenme olmuştur, önemli olan 2 gun sonra 2 katına cıkması.
5 in üstü gebelik var demek zaten.
benim kızda 47 çıkmıştı sonucum doktorum aynı sekılde onemlı olan kaç çıktığı değil 2 gun sonra 2 katına cıkarsa saglıklı ılerleme var demektir, 1000 olunca da kese oluşunca da muayene ye gel demişti

Ayy o zaman pozitif yani bu demisenin adet geçmiş miydi canım 16 iken değerin bide gebelik testiyle mi öğrenmiştim. Ya sinir oldum ya adam 1000 deyince ben şimdiye kadar 0.100 dışında değer gören biri değilim ya ne kadar iticiler

Haklısın canım bende şüphe ettim bir an diyecektim zaten binle kese gözükür zaten dengesiz yemin ederim ya çok sinir oldum canım ya doktora

Yaaa, ben. battan 6 gün öncesinde gösteriyor olarak biliyordum.
Bir şey itiraf edicem, içimde hiç test yapma isteği yok
Negatif sonuçtan korkuyor olabilir miyim? Neden olmasın, olabilirim :))
İşte erken gebelik testini salı yapalım sonuçta 4 gün kalıyo 4 cumartesi hepimizden güzel haberler gelir inş.

Zaten 1500 ve üzeri olunca kese gozukecek nerdeyse evet pozitif :)) benim adetim geçmemişti henüz predictor express testle öğrenmiştim erken gebelik değil adet gününde yapilandan sari kutulu bak atayim bu kadar silikti

Eklentiler

• IMG_20220803_122033.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 56
Hiç moralini bozma canım bence değerin gayet güzel iki gün sonra ki artışı önemli olan yeni gebelik olduğu için öyledir 5 in üstünde olunca gebelik diyorlar bazı doktorları gerçekten anlamıyorum ya olumsuz konuşmaktan mutlu oluyorlar galiba inşallah çok güzel artışların olur kuzum hayırlı olsun

Haklısın canım bende şüphe ettim bir an diyecektim zaten binle kese gözükür zaten dengesiz yemin ederim ya çok sinir oldum canım ya doktora
onlar bir müddet sonra olaya sadece teknik açıdan bakıyorlar boşver :)
keyfini çıkar heyecanlı bekleyişin ve bebişin tadını çıkar :)
Hayırlı uğurlu olsun , sağlıkla kavuşun inşallah

Teşekkür ederim canım inşallah senden de güzel haberleri en kısa zamanda alırız dualarım sizinle

onlar bir müddet sonra olaya sadece teknik açıdan bakıyorlar boşver :)
keyfini çıkar heyecanlı bekleyişin ve bebişin tadını çıkar :)
Hayırlı uğurlu olsun , sağlıkla kavuşun inşallah
Ya bide hiç demiyor ki tekrar kan ver bı kaç gün diyee direk negatif yok diyor ama besin üstü gebelik değil mi dediğimde de yani tam anlamıyla yok diyemem de iki gün sonra ver diyo çok acımasızlar cidden. Ama bozmayacam moralimi çok teşekkür ederim canım dualarım sizlerle

Gecesi güzel geçmemiştir ne yaşadı kim bilir böyle katı olmak için..
Düpedüz hamilesin inşallah, sadece biz biraz erken öğreniyoruz sıkıntı o :)

Canım önemli olan nasıl arttığı bende oğlumu adete 4 gün kala 34 değer ile öğrenmiştim banada bi doktor kimyasal olabilir demişti ama kendi doktorum panik yok yeni başlayan gebelik dedi 2-3 günde bir beta takibi yaptırmak gerekiyor eğerki yükselme olursa sağlıklı gebelik oluyor 2 günde 2 katına cıkması lazım yani yani 2 gün sonra 75 falan Olması gerekiyor

25in nesi negatif ya bu doktorlarda iyice şaşırdı gerçekten. 5in altı negatiftir. Ha tamam direkt hamilesin demeyebilir ama 2 gün sonra artışına bak demesi gerekirdi. Tebrik ederim canım inşallah artış güzel olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…