Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

İnşallah canım Rabbim herkese nasip etsin inşallah 🥰

İnşallah canım sen gönlünü ferah tut hayırlısıysa yükselicektir allahın izni ile bol dua et stres yapma ben 34 öğrendikten sonra 2-3 gün sonra 191e cıkmıştı doktor süper demişti bidaha son kez kan istiyorum senden en az 700ü görmemiz lazım demişti verdim ve 1471 çıkmıştı allahtan ümit kesilmez rabbim ol der ve olur 💓💓
Ah kuzum darısı başıma. Pazartesi 30 salı 34.45 çıktı belki iki gün değil oyuzden yükselmesi diyorum ama içim çok buruk bende yarın vereceğim tekrardan bakalım

Ya valla bilemedim canım ne kadar da olsa doktor yani en azından tekrarla der bişey der adetin geçti mi der bir hafta on gün geçmişse bu değer çok düşük der biseyler der yani😂😂
Canım benim ilk gebeliğimde 1080 çıkmıştı değerim kadın doğumcuya gittim kese gibi bişey görüyorum hamilesin diyemem dedi düşün git 2 gün sonra test yap bende hiç bilmiyordm böyle şeyleri tatile gittim geldm direk kalp atışını duydum sonra pıhtıdan dolayı kaybettim ama şimdi fazla bilgiliyim ve bu hiç iyi bişey değil galiba ya

Evet canım insan şaşırıyor ama gerçekten rabbim izin verdiği sürece artıyor seninde en az 75 olması lazım 2 günde ama daha fazla olma ihtimalide var 😘
Bekleyip görecez artık🙂🥰
Ah kuzum darısı başıma. Pazartesi 30 salı 34.45 çıktı belki iki gün değil oyuzden yükselmesi diyorum ama içim çok buruk bende yarın vereceğim tekrardan bakalım
Kötü düşünme canım Allah büyük bat ne zamandi

@fnd_50 @Gzmyts53 @bshk1993 @Demgey3 mucizem0111 mucizem0111 kızlar sonucum çıktı ama çok düşük ya 25.04 acilde ki doktor binin altında bizim için anlamı yok dedi negatif dedi sonra yani tam yok değilde iki gün sonra kan ver dedi
1000 in altımı anlamsız o doktor iyi mi acaba😃 10 ve üstü gebelik var demek canım hayırlı olsun henüz çok yeni olduğu İçin bu kadar düşük İnşallah civcivin sana sağlam tutunsun kat kat artsın inşallah🤲🏻🌸❤️ İki günde bir tekrar verirsen artışını kontrol etmiş olursun ama başka doktora gitmeni tavsiye ederim canım çok gözüm tutmadı😂

Canım benim ilk gebeliğimde 1080 çıkmıştı değerim kadın doğumcuya gittim kese gibi bişey görüyorum hamilesin diyemem dedi düşün git 2 gün sonra test yap bende hiç bilmiyordm böyle şeyleri tatile gittim geldm direk kalp atışını duydum sonra pıhtıdan dolayı kaybettim ama şimdi fazla bilgiliyim ve bu hiç iyi bişey değil galiba ya
Aslinda bilgili olmak kötü değil bence her doktora güvenmemen gerektiğini anlıyorsun bin küsur değerle nasıl hamilesin diyemem dedi ki

Evet hap da iğne de kullandım. Ama bu sefer pıhtılaşmadan değil de genetik bir problemden dolayı böyle oldu galiba. Bi şekilde sağlıksız işte..
Anladm canım belirsizlik insanı yoruyor ama tıp ilerledi artk zorlu bir süreç biliyorm ama inşallah birkaç haftaya toparlanmş ve daha istekli güçlü olacaksın

Aslinda bilgili olmak kötü değil bence her doktora güvenmemen gerektiğini anlıyorsun bin küsur değerle nasıl hamilesin diyemem dedi ki
Kız çok araştırıyoruz erken testler yapıyoruz bu bizi yoruyor ben ovulasyon testinin bile daha yeni öğrendim mesela sanki eski saf halim daha iyiydi :) şimdi daha stres yapıyorum

Evet canım bir günde Yükselmeye bilir benim 2 veya 3 günde bir vermiştim hatta doktorumla konuşmam duruyodu bakıyım bekle 34den 191e 2 gün sonra yükselmiş 191den 1471e 4 günde yükselmiş baktım şimdi canım

Ya kimyasalda 6 çıktı değerim sağlık ocağı negatif dedi şüpheli bile demedi kuzenimde doktor ona sordm 2.5 üstü bile şüpheli diyoruz dedi normalde 0a yakın olması gerekiyor düşün. E kimyasalda adet oldum gün gün takip ettik 0a indi demek ki gebelik varmış

Kız çok araştırıyoruz erken testler yapıyoruz bu bizi yoruyor ben ovulasyon testinin bile daha yeni öğrendim mesela sanki eski saf halim daha iyiydi :) şimdi daha stres yapıyorum
Hahaha bende ovulasyonu ilk burda duydum o ne ya ne kadar cahilim diye diye araştırıp durdum sonuç her haltı biliyorum. Bildimde başım yere göğe mi erdi sanki yok 25 değerle öğrendim hadi şimdi bekle dur😂😂😂

Ya kimyasalda 6 çıktı değerim sağlık ocağı negatif dedi şüpheli bile demedi kuzenimde doktor ona sordm 2.5 üstü bile şüpheli diyoruz dedi normalde 0a yakın olması gerekiyor düşün. E kimyasalda adet oldum gün gün takip ettik 0a indi demek ki gebelik varmış
Doğru canım bir günde o kadar artıyor ki bilemiyoruz ben 0.100 dışında bı değer görmedim şimdiye kadar ya 1 bile mi olmaz deyip durdum ha bire

Hahaha bende ovulasyonu ilk burda duydum o ne ya ne kadar cahilim diye diye araştırıp durdum sonuç her haltı biliyorum. Bildimde başım yere göğe mi erdi sanki yok 25 değerle öğrendim hadi şimdi bekle dur😂😂😂
Hahaha aynı ben 😂😂 hamilesin inşallah canım 2 gün sonra kan ver değerin artmışsa tamamdır Allahın izniyle. üzme sakın kendini ben ilk gebelikte aşırı ağladım o gün kanamam oldu 1 damla meğerse kalbi durmuş tabi 1 hafta karnımda ölü gezmişim canımdan olacaktım. kendimi suçladım durdum hep psikoloğa gittm hallettim :)

X