Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ya kızlar hamilelerden rica etsek varsa ovulasyon testi yapsalar bakalım cidden ovulasyon testinde de gebelik çıkıyor mu merakımz gitsin

Ya kızlar hamilelerden rica etsek varsa ovulasyon testi yapsalar bakalım cidden ovulasyon testinde de gebelik çıkıyor mu merakımz gitsin
Üstteki ovulasyon testi 5 agustosta yapmıştım alttaki de gebelik testi

Eklentiler

• IMG_20220805_151428.jpg
    92,3 KB · Görüntüleme: 65
Çok teşekkür ederim ederim canım. Amin inşallah. Şimdi de diğer stresler başlıyo. Artacak mı bebek görünse kalbi atacak mı. Allah yardımcımız olsun ‍♀
Mutlaka stres yapacak birşey buluruz canım biz kadınlar maalesef ama bu zamanlarda iyi düşünmek lazım ki iyi olsun bol bol dua etmek lazım canım benim Allah’ın izniyle sağlıklı bir süreç geçirirsiniz inşallah bebişle birlikte

Ohaa çok belli peki adete kaç gün kala yaptn
İlk yumurtlama tuttuysa adet günü ama büyük ihtimalle ikinci yumurtlama tuttu o zaman da adete 2 gün kala. 5 Ağustosta da beta hcg 50 çıkmıştı değerim:) ama ben 3 ağustosta öğrendim 16 değerle, ovulasyon testlerim koyulaşmaya başlamıştı

Bende ovulasyonla 2 gün önce yaptm yani adete 6 gün kala kuruma çizgisi bile çıkmadı. bugn adetime 4 gün kaldı az önce yaptm silik çizgi çıktı şaşırdm

Bende ovulasyonla 2 gün önce yaptm yani adete 6 gün kala kuruma çizgisi bile çıkmadı. bugn adetime 4 gün kaldı az önce yaptm silik çizgi çıktı şaşırdm
Ama her zaman doğru gösterecek diye birşey de yok canım ovulasyon silik çıkıp hamile olanları da gördüm %100 hamileligi gösterir diyemem ama bende gösterdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…