agustos anneleri ve bebişlerii

DİNAcım maşallah sana ve bebişine çok büyümemiş göbüşün ne güsel :)
şimdi benimkini koyucam bakın ne hale geldim :)))))

us/my.php?image=286oh9.png][img=http://img397.imageshack.us/img397/4421/286oh9.th.png][/url]

kızlar bu da biz :) dün evlilik yıldönümümüz diye annem güsel bir sofra hazırlamıştı.yemek sonrası halimle karşınızdayım :)))

Nihancım maşallahın var baya şişmiş bebiş Kezbandan daha iri duruyor sanırım tam hamoş olmuşsun maşallah sana

Mehtapçım senin göbişte çıkmış baya tam resmini koysaydn ya canım albümümüze eklerdik

Kızlar çok güzel çıkmışsınız maşallah hepinize. Benim kocam bu aralar işinden dolayı akşamları çok geç geliyor, yeni halimi çektiremedim bir türlü, bu akşam makineyi otomatiğe alıp kendimi çekmeyi deneyim becerirsem koyarım bende resmimi.

kızlar bu da biz :) dün evlilik yıldönümümüz diye annem güsel bir sofra hazırlamıştı.yemek sonrası halimle karşınızdayım :)))

maaşallah benim arkadaşıma fıstık bu ne güzellik . allah aranızı bozmasın ömür boyu mutluluklaaaaaaaar.
göbişe de maaşallah nihan senin kız tombalak çıkacak

gamze bende kendim çekiyorum koltuğun üzerine koyup telefonu zaman ayarıyla çekiyorum haydi ekle seni de göreliiiiiim

mehtapcıım maaşallah sende fazla kilo almayanlardansın galiba. bebişine/göbişine

maaşallah benim arkadaşıma fıstık bu ne güzellik . allah aranızı bozmasın ömür boyu mutluluklaaaaaaaar.
göbişe de maaşallah nihan senin kız tombalak çıkacak

saol cnm benim.artık elvin'mi tombalak olacak,ben mi tombalak kalacağım bilmiyorum ama kocaman bi şi oldum gördüğünüz gibi.sen bile ikiz taşıyorsun benden minik göbeğin şekercim :)

saol cnm benim.artık elvin'mi tombalak olacak,ben mi tombalak kalacağım bilmiyorum ama kocaman bi şi oldum gördüğünüz gibi.sen bile ikiz taşıyorsun benden minik göbeğin şekercim :)

canım benim anne kız tombalak olursunuz bir süre ne olacak yerimseniben

senide diyete soksalar vallahi sende en az benim gibi olursun:dilcikar:... yaa ben kilo almıyorum nerdeyse 1 aydır kilom aynı ..:uhm:bakalım bu ara biraz diyeti bozdum alıcakmıyım kilo

arkadaşlarrr hepinizee bebişlerinizlee maşallahh nihancımm,mehtapcımm,dinacımm herkess çok güzel çıkmışşş.

Kızlar benim eklediğim resimler nisan ayına ait ..kuzenim çekmişti o yolladı bunları..daha ben yeni halimle çektiremedim..dogru düzgün hamiş resmim yok henüz...
bu resimlerde patlamaya hazır bomba gibiyim.. şimdi bunun 2 katı oldum ..sumo güreşcilerine döndüm walla :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…