agustos anneleri ve bebişlerii

teş.gamzeki canım hepimize hayırlı ve kolay dogumlar.hepiniz çok şekersiniz agustos annecikleri

kızlar göbüşleriniz ne güsel büyümüş :)) nuray'cım oğluşunun maşallahı var iyice çıkmış öne,kızım erken geldi ama gene de oğluşunla bi tanışsınlar derim ne dersin :))))

:asigim:mersi canım film tekliflerine acıgımmmmm :roflol:kızım için bol bol çekiyorummmmm:asigim:

maşallahhh çok güzel çıkmışsınızz cnmm :asigim: flim teklifleri hollywood dan gelirse değerlendir derimmm sırnaşık şey

kızlar göbüşleriniz ne güsel büyümüş :)) nuray'cım oğluşunun maşallahı var iyice çıkmış öne,kızım erken geldi ama gene de oğluşunla bi tanışsınlar derim ne dersin :))))

nihancığım saol cnmm benimm ben oğlumu kızın için hazırlıyorum hiç merak etme , iyi bak kızına annesii yerim ben onu yerrr :asigim:

maşallahhh çok güzel çıkmışsınızz cnmm :asigim: flim teklifleri hollywood dan gelirse değerlendir derimmm sırnaşık şey

Teşekkürlerrrr canımmma.s.
Bakalım bekliyoruz teklifleri, hamiş mankeni felan mı olsam son 3 haftam kaldı doya doya cekineyim son fotolarım bunlar nede olsa,

ee kizlar hadi sizde son ay fotoğraflarinizi koyun sonrada bebişlerimizle ilk ay fotolarimizi koyariz,

kızlarr iki kere çıkmış yazdıgım o yüzden degiştiriyorummm.

Son düzenleme:
KIZLAR SON AYIMIZDAKİ HALLERİNİZİ KOYMADINIZ AMA,HADİ BAK ÖBÜR AY O GÖBEKLER OLMAYACAK BAKAR BAKAR HASRET GİDERİRSİNİZ,sırnaşık şey

ben doğumdan önceki son halimi koyacağım da pc ye aktarmam gerek kızlar,yarın yaparım ,doğumdan 1-2 gün önce kızımın karnımda kendini nasıl diktiğini görürsünüz :))

canım maşaallah ecenazına çok şirinmiiş allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin ailenize saglık,bereket ve mutluluk versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…