agustos anneleri ve bebişlerii

canım benim sağol, bakma resimlerde daha az görünüyor, ördek gibi yürümeye başladım, eşim çok gülüyor bana, bende sinir oluyorum, Hormonların etkisiyle , ağlıyorum sinirimden :)

anne ördek yavru ördeği üzmesin babacık. benim eşimde benle dalga geçiyor ağır vasıta diyee. ben de eeeee hadi ben 2 ay daha ağır vasıtayım ondan sonra bebişler çıkınca incecik olucaam.ya sen benden çok şiştin sen veremiyceksin ömür boyu ağır vasıtasın diyorum. onların durumu bizden daha vahim dimiiyerimseniben

Kezbancığım, Ağzına sağlık, bende aynısını diyorum, ben vericem, ama sen kilolarına mahkumsun diyorum,  onlar bizden çok kilo aldılar farkında değiller, ya benim eşim resmen benle göbek yarıştırıyor,
oooo canım, incelincede resimlerimizi koyarız buraya dimi canım

Cağan , hoş geldin aramıza , tam doğru yerdesin, kızmı / erkek mi? Bebiş listemiz var , orayada kaydol , bu arada doğum ne zaman ?

p5120473iz4.th.jpg

kızımızla pazar gezmesi

darkcım bu ne şuh poz böle :) maşallah ikinize de :dance:

AĞUSTOS AYININ ANNELERİ VE BEBİŞLERİİ

asliiii
dscf0491pw3.th.jpg

mavişşşş
adsz1lg8.th.png

gamzeki
adszka5.th.png

elvin
16050827haftaax1.th.jpg
[/QUOTE]
pediastrum
adsz2jn6.th.png

wrose
nur017da2.th.jpg

kezbancan
benimincilerim004rb7.th.jpg

dark elf
p5120473iz4.th.jpg

nerdesiniz kızlarr hadi herkezz burayaaaaaa :teytey:
dark elf canım sende kızında maşallah yani süpersinizz

Kızlar valla fıstık gibisinizz aman nazar değmesin bende ekliyim bari şöyyyle eşimin dediği gibi kamyoN halimlesırnaşık şey

Kızlar valla fıstık gibisinizz aman nazar değmesin bende ekliyim bari şöyyyle eşimin dediği gibi kamyoN halimlesırnaşık şey

bana da ağır vasıta diyor eşim. ben de hafifliyceem yakında sen böyle kalacaksın diyorum. çünkü göbişi benimle beraber büyüyor:roflol::roflol:

bana da ağır vasıta diyor eşim. ben de hafifliyceem yakında sen böyle kalacaksın diyorum. çünkü göbişi benimle beraber büyüyor:roflol::roflol:

:roflol::roflol:şu minikler hele bir doğsunn kamyonet,pikap ve en sonunda da tığ gibi olacağımızı biliyorummm onlar düşünsünler dimi hıhhh:dilcikar: yerimseniben

:nazar:kezbancım miniş bi göbiş o,severim yaaaa. çok tatlı valla maşallah kilo almamışsın fazla.:nazar:

baharcık avatarda belli olmuyo ya başka koysana:eek:
kilo da neymiş beeee. bıcırıkların peşinde kilo milo kalır mı hiç. adamlar kendilerine baksınlar bilimum kıllarına ,bazıları kellerine bazıları da gobeklerineeee:dilcikar:

Bende son halimi bir çekip koyamadım yaa, akşam çekip koyayım bari. Zeynep çok haklısın valla, onlar kendilerine baksınlar. Benim kocamda yataktan kalkamıyorum diye dalga geçip duruyor, kaplumbağa gibi debeleniyorsun diyor gıcık şey.

kızlarr benim eşim bana bişey demiyorr walla ben kafasını şişiriyorum bak şiştim bak böyle oldum bak gördün mü diye :roflol: :roflol: :roflol: ağlarım hemen diye sesini çıkarmıyorr bebek var bebek diyorr
kendi formunda walla her gün geliyor mekik çekiyor göbek möbek yok benimkinde bende sinir oluyorum tabi biraz kilo alsaa yaaa laelaelaelaelae

X