agustos anneleri ve bebişlerii

güzelll annelerimmm hepinizzz süpersinizzz bebişlerle maşallahh

darkcım maşallah ne güsel göbüşün ve sen :dance: .kilo almamışsın,gayet güsel görünüyosun,öpüyorum yeğenimi

canım benim, çok teşekkür ederim, sağol o senin güzelliğin, ya aslında aldım, kilo bu 1 ay öncesine ait bir foto, gerçi hamile kaldığımdada zayıftım, ilk 4 ay 3 kilo verince sonrasınıda etkiledi sanırım, ama son 2 haftadır bir hayli aldım, +10 olmuşumdur, cesaretim yok tartıya çıkmaya , :sm_cool:
bak daha kilolu hallerimden sana resim bulayım

sende çok güzelsin , bende bebişini öpüyorumm çokk

kızlar bende koycam fotomu en kısa zamanda... hepiniz çok şekersiniz ama minikleriniz daha şekeyyyyy :))))

asliiii

mavişşşş

gamzeki

elvin
pediastrum

wrose

hadi kızlarr herkezi burda görmek istiyoruzzzz :teytey: :dance: :teytey:[/QUOTE]

maaşallah göbişlere de içindeki bebişlerede allah nazarlardan korusun tüm annecikleriiiiiii

nuray süper olmuş iyiki bir araya toplamışsın canımcıım ellerine sağlık

havvacıım göbişimi görün diye ekledim vallahi orda net çıkmışta iyiyim ben cidden üzdüm mü yoksa yine, düşünemedim :mymeka:

ne biliyim canım yaa üzüldüm görünce.... ama çok şükür iyisin vede herşey yolunda... önemli olan bu :dance:

canım yaaaaaaaaaaa, çok bitkin görünüyorsun, :sm_confused:ama şu an çok çok daha iyisin dimi?
göbişini yerim ben senin, hele o içindeki tatlışları yer bitiririm.
maşallahın var güzelimmm

KEZBAAAAN sebi kastediyorum kalachranın altına oldu

maaşallah bu ne güzellik. kızını da seni de allah nazarlardan saklasın.

canım benim , teşekkür ederim , top gibi oldum artık, Allahım seni nazarlardan esirgesin, iki taneyle maşallahın var güzelim , ben 1 tanede dağıldım, 2 olsa ne yaprdım :)

canım benim , teşekkür ederim , top gibi oldum artık, Allahım seni nazarlardan esirgesin, iki taneyle maşallahın var güzelim , ben 1 tanede dağıldım, 2 olsa ne yaprdım :)

yakışmış o kilocuklar annesiiiiii. dağılmış halin buysa....yerimseniben

canım benim sağol, bakma resimlerde daha az görünüyor, ördek gibi yürümeye başladım, eşim çok gülüyor bana, bende sinir oluyorum, Hormonların etkisiyle , ağlıyorum sinirimden :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…