agustos anneleri ve bebişlerii

teşekkür ederim, a.s.Amiinn Allah hepimize sağlıklı ve rahat doğumlar versinn
ayy kezban ne yapıyor acaba şu an , bebişleri ne yapıyor acaba ? :asigim:

canimmm kezban heycandan uyuyamiyordur muhtemelen bebeklerini izliyordur.
az önce, esi kameradan dogumdan hemen sonra cekilen video yu gösterdi bize, minnoslarimin sesleri hala kulaklarimdaaa..allahim ne tatlilar öyle...yerim ben onlar. masallahlari var arkadaslar merak etmeyin, haftasonuna eve cikicaklar gibi ins. yarin muhtemelen özel odaya gecicek.ben bugün sirf esiyle görüstüm, kendisini aramadim cok yorgundur ve hemen rahatsiz etmiyim diye... ama allahim özene bözene yaratmis...
ege hastaneyi ayaga kaldirmis, hemsireler sikayet etmisler:roflol::roflol:lülülülülülü
sudenaz cok usluymus, karni doyduktan sonra uyuyormus. allahim bu günelri sizlerede göstersin arkadaslar...
daha fazla bilgi vermiyorum, kezbancim canim benim eve cikinca kendisi anlatir. hepsi cok saglikli allahima sükürler olsun ben minnoslarima asik oldum :asigim:

elifcigim çok şirinsiniz analı kızlı valla:))) damat adaylarına duyrulur :))) başı çekelim bbiz baree :)))

canım ben de öğretmenim, bana da aktaramıyosun demişlerdi. ama oluyomuş, hemen raporunu al bence. iyice araştırmak gerekiyo böyle şeyleri.

bugün gidip aldım çalışabilir raporumu ama okula götürmeye korkuyorum inan.o kadar anlattık yine gidip rapor almış demelerinden çekiniyorum.ne desem ki acaba?bana bi akıl verir misiniz?ilçe ile görüştüm desem ilçe de olmaz dedi:)))kafamçokkarıştı

Nuraycim maşallahin var cnm çok tatli çikmişsiniz iyi olmuş artik son fotolarimiz bunlar

Cyildiz bursanin neresinde oturuyorsun bide hangi hastane hangi dr. Gidiyorsun canim

OY OY NURAYCIIIM NE TATLI CIKMISSINIZ SIZ ÖYLE OGLUSUNLAA, ALLAHIM NAZARLARDAN KORUSUN
KOCAMAN OLMUSSUNUZ NE GÜZELDE BÜYÜMÜS O ÖYLE, MASALLAH MASALLAH..ÖPÜYORUM SIZIII

KIZLAR HEPINIZ HARIKASINIZ VALLAHA, COK GÜZELSINIZ. SIZI VE MINIKLERINIZI ÖPÜYRUM. ALLAHIM NAZARLARDAN KORUSUN, MASALLAH

kızlarr son halimm
çok büyüdüm çookkk tatlicadiarzu

ay canimm ya ne kadarda buyumus karniniz cok tatlisiniz ikinizde allah anali babali saglikli sihhatli buyutn insallah , hayirli kolay dogurmayi nasip etsin allah...ayni benim karnimda oyle ayni..

saolun kızlarr , bazen bakıyorum bana çok ufak gibi geliyor ne zamanki aynaya bakıyorum bi koca dünya olmuşum a.s sağlıklı gelsinlerde inşş , hadi yokmu son resimlerr göbişleri görelim birazz her an bebişler gelebilir

ecenas takvimi nasıl oluşturuyoruz.aslında oluşturdum da nasıl kopyalıyoruz?

Canım altaki örnekteki gibi linki Kontrol panelinden Detay bilgilerinizi düzenle var oraya giriyorsun orda da Kiilo ve ve doğum tarihi takip çizelgelsi var en altta oraya örnekteki gibi linki yapıştırıyorsun, sonra cıkıyor altta,

ÖRNEK (Bu benimkisi)
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev225pr___.png

slm hamişler.bende agustos annesi olucam inş.siteyi gezerken gördüm ve hepiniz o kadar sıcaksınız ki üye olmaktan kendimi alamadım.sanki çok yakın arkadaşlarımın yorumlarını okuyormuşum gibi oldum.benim dogumum 19 da .ayın 5 inde kontrolüm var belli olacak normal dogum mu yoksa sezeryan mı .ilk bebegim cinsiyeti erkek allahım hayırlı dogumlar versin hepimize evlatlarımızı saglıklı kucagımıza aalmayı nasip etsin.ben çok korkuyorum :1closedeyes:

Hoşgeldin canım, allah hayırlı doğumlar nasip etsin, doğum yapacaklar listesini beklenen tarihini ve eğer belliyse bebeğinin ismini yazarsan senide listemize eklesin arkadaşlarımız, tekrar hoşgeldin aramıza,a.s.

Ertuğ hoşgeldin canim hayirli doğumlar inş. Gel tabi burda bütün dertlerimizi paylaşiyoruz kardeş gibiyiz hepimiz birbirimizin derdine çare buluyoruz sende hoşgeldin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…