agustos anneleri ve bebişlerii

canım maşallah hiç göbüşş görünmüyooo .. senind e iç karnıjn büyük sanıırm bende oglumda böleydimm.. şimdi iki olunca fırladı valla:))

Ay çok cici çıkmışsın üzerindekine bayıldım bebişini hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah

Kızlar,

Gelinlik gibi hamileliğin yakışmadığı kimse yok değil mi?
Hepinizde süper güzelsiniz.

MAŞALLAH...
NAZARLARDAN SAKLASIN ALLAH HEPİNİZİ:....

optummmmmmmmmm

sorm a canım yaa öne odgruu gidiyoz bakak daha nekadar gidicezz :))) bölee fırtlicakalr :) allah yardımcımız olsun canım valla:)

maşallah kızlar çok şeker çıkmışsınız. beyazgül canım senin hiç belli değil valla, sehercim seninde aksine çıkacakmış gibi, canım yaa sen o karınla nasıl iş yapıyosun bravo valla. Maşallah maşallah...

canım sorma valla yapıyom işte öle böle hanid erleryaa yuvarlanıyok aynı öle:))) hepimiz için zor allah yardımcımız olsun ... çogu gitti azı kaldı cfanım.. :)

kızlar ben uzun zamandır bu linke bakmıyordum öncelikle iltifatlarınız için teşekkür ederim.:asigim:.bu da benim son halim zaten tarih yazıyor..yarın yine foto çektiririm o zaman daha yenisini koyarım...:1hug:
hepiniz muhteşem çıkmışsınız..fotolarınıza veeeeeee göbişlerinizin güzelliğine bittim.hepiniz ayrı güzellersiniz.maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhh..

canım çok güselmiş göbüşün ... ne güsell olmuşun annesi öle yaa ... maşallah canım bid eaç karnına göbüşşş dombalak duruyo hala :)))

oy oy maşallah matasoycugum yalnız baya yorgun görünüyosun sankii artık dog bebegim der gibi :)

ya sorma ayakta bile uyuyorum canım. her fırsatta uyuyorum bu yalnız 1,5ay önceki halim
şimdi karnım bir o kadar daha çok şükür
bu haftada ayrılıyoruz doğum iznimize babamızla beraber memleketimize gidiyorum artık babamızada kavuşuyoruz :)

ohhh canım ne mutlu sana :) canım hepimiz öle yorgun oluyoruz uyku ne bilmiyoruzz çok zor valla allah yardımcımız olsun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…